Memurlar Bayram Edecek! 45 Bin TL Promosyon Gündemde... İşte Detaylar...
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Memurlar Bayram Edecek! 45 Bin TL Promosyon Gündemde... İşte Detaylar...

Emniyet Genel Müdürlüğü personellerine 27 bin lira promosyon ödenmesi kararının alınmasının ardından gözler jandarma ve sağlıkçılar için çıkacak karara çevrildi.

Ekonomi 8 Ekim 2022 21:11 2
Memurlar Bayram Edecek! 45 Bin TL Promosyon Gündemde... İşte Detaylar...

Banka maaş promosyonlarında son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Emniyet Genel Müdürlüğü personellerine 27 bin lira promosyon ödenmesi kararının alınmasının ardından gözler jandarma ve sağlıkçılar için çıkacak karara çevrildi.Özellikle sağlık çalışanlarının promosyon ödemelerinde güncelleme beklerken üç bakanlıkta 45 bin liraya varan promosyon verileceği heyecana neden oldu. İşte promosyon güncellemelerinde son durum...

Emekli maaş promsoyon ödemeleri emeklilerin yüzünü güldürmeye devam ederken memurlar için de sevindiren haberler gelmeye başladı. Son olarak İçişleri Bakanlığı bünyesinde Emniyet Genel Müdürlüğü personellerine 36 ay kalma sözüne 27 bin lira promosyon verildi.

Kamu kurumlarında memur olarak çalışanlara ilgili bakanlıkların çalışma yürüttükleri banka ile beraber promosyon rakamlarına ciddi rakamlar getireceği konuşuluyor.

Bazı bakanlıkların çalışan personele 20 bin lira verdiği görülürken bazılarının ise 45 bin liraya kadar çıkardığı görülüyor.

Özellikle sağlık çalışanlarının merakla beklediği promosyon güncellemesi ile ilgili, Sağlık Bakanlığı'ndan İl Sağlık Müdürlüklerine gönderilen yazıda bakanlığın bu konuda merkezi çalışma yürüttüğü en iyi sonucun sağlık çalışanları için verileceğini aktarıldı. 

SADECE SAĞLIK BAKANLIĞI DEĞİL

Sağlık Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olmak üzere üç bakanlıkta çalışanlara verilecek promosyon ücretinde 45 bin liraya yakın olacağı iddia ediliyor.

PROMOSYON RAKAMLARI

Türk Hava Yolları - 40 bin TL

Emniyet Genel Müdürlüğü (Polisler) - 27 bin TL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi - 27 bin TL

Ankara Büyükşehir Belediyesi -  27 bin TL

Emekliler - 10 bin TL.

Promosyon miktarları güncellendiğinde bildirimle haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin;

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (2)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 2 Yıl Önce
lutfen özel sektör çalışanlarıda düşünülsün
Ziyaretçi 2 Yıl Önce
garibim emeklileri herkes gözden çıkarmış