Popüler

 • Gizlilik Politikası

 • |
 • Künye

 • |
 • İletişim

  bannerbanner
  Ana Sayfa / Kamu Haberleri / Haber Detayı
  Kamu Kurumlarına 6 Bine Yakın Personel Alımı Yapılacak

  Kamu Kurumlarına 6 Bine Yakın Personel Alımı Yapılacak

  PAYLAŞ

  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4 bin 175 sözleşmeli personel, Adalet Bakanlığı 324 personel, Milli Savunma Bakanlığı 93 memur, Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 70 mühendis, Sermaye Piyasası Kurulu( SPK) 29 personel alımı, İletişim Başkanlığı 30 Uzman yardımcısı alımı ve birçok üniversite personel alımı için ilana çıktı.


  Kamu kurumları ihtiyaç duyulan kadrolara personel alımı yapmaya devam ediyor. Pek çok kamu kurumu ve üniversite 6 bine yakın personel alımı yapmak için ilana çıktı. Bununla birlikte başvuru tarihleri ve şartları duyuruldu. İşte tüm detaylar haberimizde...


  AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI 4 BİN 175 PERSONEL ALACAK

  İlanlara göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 1500'ü aile sosyal destek personeli, 300'ü yurt yönetim personeli, 2 bin 375'i diğer mesleklerden (psikolog, sosyal çalışmacı, avukat, hemşire, çocuk gelişimcisi, büro personeli vesaire) olmak üzere toplam 4 bin 175 sözleşmeli personel alacak.


  Başvurular, 10-20 Ocak 2022'de e-Devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı-Kariyer Kapısı, Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı üzerinden yapılacak.


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  ADALET BAKANLIĞI 324 PERSONEL ALIMI YAPACAK

  Adalet Bakanlığı da 15 stajyer kontrolör, 22 teknisyen ve gemi adamı, 150 idari memur, 140 psikolog, 7 veteriner, 5 mühendis olmak üzere toplam 339 personel alacak.


  Adaylar başvurularını stajyer kontrolörlük için 5-14 Ocak, teknisyen, gemi adamı ve idari memurluk için 17-31 Ocak, psikolog, veteriner ve mühendislik için 3-17 Ocak 2022'de e-Devlet üzerinden Adalet Bakanlığı-Kariyer Kapısı adresi üzerinden yapabilecek.


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  SON DAKİKA GELİŞMELERİNİ ANLIK OLARAK ÖĞRENMEK İÇİN FİNANS7 HABER MOBİL UYGULAMASINI TIKLA İNDİR


  MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI 93 MEMUR ALIMI YAPACAK

  Milli Savunma Bakanlığı ise 93 memur (avukat, mühendis, teknisyen, aşçı, garson, berber, şoför, hizmetli, terzi, grafiker vesaire) alacak.


  30 Aralık 2021'de başlayan başvurular, 31 Ocak 2022'de sona erecek. Adaylar başvurularını, https://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden yapabilecek.


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  DEVLET SU İŞLERİ 70 MÜHENDİS ALACAK

  DSİ Genel Müdürlüğü de farklı iller için 70 mühendis (inşaat, makina, elektrik ve elektronik, bilgisayar, meteoroloji, ziraat, harita, orman, maden, jeofizik, jeoloji) alımı için ilan verdi.


  Başvurular, 17-28 Ocak 2022'de https://personelalimi.dsi.gov.tr adresinden gerçekleştirilecek.


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  MİLLİ SARAYLAR İDARESİ 20 UZMAN YARDIMCISI ALACAK

  Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı tarafından 20 uzman yardımcısı (hukuk, idari ve mali işler, yapı restorasyon, konservasyon, müzecilik) alınacak.


  31 Aralık 2021'de başlayan başvurular, 14 Şubat 2022'de sona erecek. Başvurular, Kariyer Kapısı'ndan yapılabilecek.


  İLETİŞİM BAŞKANLIĞI 30 UZMAN YARDIMCISI ALIMI YAPACAK

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının Resmi Gazete'de yer alan ilanına göre, ön eleme yazılı (çoktan seçmeli), alan bilgisi yazılı ve sözlü olmak üzere üç aşamada gerçekleştirilecek sınavla 30 iletişim uzman yardımcısı alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 4 şubat 2022


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  SERMAYE PİYASASI KURULU(SPK) 29 PERSONEL ALIMI YAPACAK

  Sermaye Piyasası Kurulu açık bulunan pozisyonlara kamu personeli istihdam etmek üzere ilana çıktı. İlan doğrultusunda, 17 Memur, Teknik Hizmetler sınıfında bulunan 2 Teknisyen ile Yardımcı Hizmetler sınıfında bulunan 2 Aşçı ve 8 Hizmetli kadrosuna atama yapılacağını açıkladı. Son başvuru tarihi 1 Şubat.


  İlanın Detayları İçin Tıkla


  PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ 110 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

  Pamukkale Üniversitesi 110 sözleşmeli personel almak için ilana çıktı. Alınacak unvanlar şu şekilde: Hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, laborant, teknisyen, koruma ve güvenlik personeli, destek personeli, büro personeli, mühendis ve avukat. Başvurular 12 Ocak ila 26 Ocak 2022 tarihleri arasında tamamlanacak.


  Pamukkale Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız


  KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ 100 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

  Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu farklı unvanlarda 100 personel alınacaktır. Son başvuru tarihi 26 ocak 2022


  Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız


  BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ 16 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

  Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 16 sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Farklı Unvanlarda 16 Sözleşmeli Personel İstihdam edilecek. Son başvuru tarihi 26 ocak 2022


  Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız


  ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ 116 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

  Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi az önce personel alımı ilanı yayımladı. Üniversiteye 4/B sözleşmeli olarak Ankara ili ve birimlerinde görevlendirmek üzere 116 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel ve Sağlık Personeli alımı yapılacak. Son başvuru tarihi 27 ocak 2022


  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız


  İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA 32 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK 

  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörlüğündeki personel eksikliğini karşılamak üzere 4/B personel alımı ilanı yayımlandı. Giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere 32 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Sözleşmeli personel alımı için adaylardan KPSS şartı talep edileceği açıklandı. Son başvuru tarihi 27 ocak 2022


  Cerrahpaşa ilanı detayları için tıklayınız  HARRAN ÜNİVERSİTESİ 107 SÖZLEŞMELİ SAĞLIK PERSONELİ ALACAK

  Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli sağlık personeli alacak. Son başvuru tarihi 25 ocak 2022


  Harran Üniversitesi ilanı detayları için tıklayınız


  ZİRAAT BANKASI 460 PERSONEL ALIMI YAPACAK

  Ziraat Bankası A.Ş için 30 müfettiş yardımcısı, 100 uzman yardımcısı ve 150 servis görevilisi; Ziraat Katılım Bankası A.Ş için 80 uzman yardımcısı ve Ziraat Teknoloji A.Ş için 100 uzman yardımcısı alınacağının bilgisi verildi.


  Bankanın yapacağı 460 kadroluk işe alımlar için başvurular 4 Ocak 2022 itibariyla başladı. 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59'a kadar sürecek başvurular Anadolu Üniversitesi'nin internet sitesi üzerinden alınacak.


  İlanın Detayları İçin Tıklayın


  Düzce Üniversitesi 48 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

  Düzce Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlan personel alımı ilanına göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 48 sözleşmeli personel alımı yapacak.


  İlanın Detayları İçin Tıklayınız  PAYLAŞ

  Son Yorumlar

  Henüz yorum bulunmamaktadır.

  İlginizi Çekebilecek Haberler