Khaby Lame'nin TikTok'ta Bir Paylaşımla Kaç Dolar Kazandığı Açıklandı

Khaby Lame'nin TikTok'ta Bir Paylaşımla Kaç Dolar Kazandığı Açıklandı

TikTok'un en fazla takipçiye sahip ismi Khaby Lame'nin kazandığı para dudak uçuklattı.

Finans Magazin 19 Eylül 2022 08:47 0
Khaby Lame'nin TikTok'ta Bir Paylaşımla Kaç Dolar Kazandığı Açıklandı

TikTok'un bir paylaşım başına en fazla para kazanan ismi.

Son dönemlerin şüphesiz en popüler sosyal medya platformlarından biri TikTok. Milyarı geçen indirme sayısı ile ciddi bir kitleye ulaşan TikTok'ta içerik üreticileri, paylaşımları ile para kazanıyorlar. Bu da takipçi ve izlenme sayılarına bağlı. Takipçisi fazla olan hesaplar ciddi miktarlarda para kazanabiliyor. Peki en fazla kazanan ne kadar kazanıyor? Gelin hep beraber bakalım.

TikTok üzerinde kendine has hareketlerle çektiği videolarla Khaby Lame isimli kişi, en fazla takip edilen içerik üreticisi tahtına oturmuş durumda. Sosyal medya üzerinde paylaşılan videolara verdiği farklı , değişik tepkilerle ünlenen bu isim, kısa süre içinde ciddi bir takipçi sayısına ulaşmıştı. Son olarak Lame, dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance ile anlaşmaya varmış ve şirketin marka elçisi olmuştu.

Sosyal medya üzerinde dolaşırken en az bir defa bu ismin videolarından birine denk gelmişsinizdir. (Bu arada ben hiç denk gelmedim haberi yazarken ilk defa gördüm :)...) Tek kelime söylemeden videolar çeken ve bu şekilde ünlenen Lame'nin menajeri Alessandro Riggio , Khaby Lame'nin kazandığı paralar hakkında açıklama yaptı ve dudak uçuklatacak o kazancı söyledi.

22 yaşındaki TikTok fenomeni hakkında merak edilenleri açıklayan menajer Alessandro Riggio, verdiği özel röportajında Lame'nin TikTok'tan elde ettiği şöhret ve yaptığı anlaşmalar, imzaladığı sözleşmelerle bu sene 10 milyon dolar kazanma yolunda olduğunu söyledi. Öte yandan Khaby Lame, bundan kısa süre önce Hugo Boss ile de anlaşma imzaladı. 

İtalya'da düzenlenen Milano Moda Haftası defilesinde yürüyen ve bu yürüyüşü sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Lame, Hugo Boss'tan bu yürüyüşü için 450 bin dolar para aldı. Öte yandan Lame,'nin bir videosu için de Hollywood stüdyosundanh 750 bin dolar aldığı açıklandı. 

BANKADA NE KADAR PARASI VAR?

Riggio yaptığı açıklamada Khaby'nin bankada ne kadar parası olduğunu bilmediğini, parayı önemsemediğini söyledi. Khaby'nin şimdiki hedefinin ise İngilizce öğrenmek ve Will Smith ile bir filmde oynamak

Son dakika haberlerinden haberdar olmak için finans7.com'u takipte kalın.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç