Bakan Koca'dan Son Dakika Açıklaması! Maske Zorunluluğu Kalkıyor Mu?

Bakan Koca'dan Son Dakika Açıklaması! Maske Zorunluluğu Kalkıyor Mu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, haftaya düzenlenecek olan Bilim Kurulu toplantısında maske konusunda önemli kararların alınacağını açıkladı.

Haberler 14.4.2022 15:56 0
Bakan Koca'dan Son Dakika Açıklaması! Maske Zorunluluğu Kalkıyor Mu?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, haftaya düzenlenecek olan Bilim Kurulu toplantısında maske konusunda önemli kararların alınacağını açıkladı. Bakan Koca, "Bilim Kurulu haftaya en önemli toplantılarından birini yapmış olacak. Okullarımız başta olmak üzere maske uygulamasını da Bilim Kurulu haftaya değerlendirmiş olacak" dedi.


Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, gelecek hafta yapılacak Bilim Kurulu toplantısının, en önemli toplantılardan biri olacağını belirtti.


"Endişe etmeyiniz, en kötü günlerimiz geride kaldı müsterih olun." diye konuşan Bakan Koca, şunları kaydetti;


Bilim Kurulu haftaya en önemli toplantılarından birini yapmış olacak. Özellikle maske başta olmak üzere önemli alınacak kararlar olacak. Okullarda maske kullanımı dahil olmak üzere gelecek hafta çok önemli olan Bilim Kurulu'nun toplantısında ele almış olacağız.


Maske uygulamasının yoğun uygulandığı yer okullarımız. Okullarımız başta olmak üzere maske uygulamasını da Bilim Kurulu haftaya bunu değerlendirmiş olacak.


Yorumlar (0)

Seç