TOKİ'nin Yapacağı Örnek Daireler Görüntülendi! İşte Merak Edilen TOKİ 2+1 ve 3+1 Daireleri...

TOKİ'nin Yapacağı Örnek Daireler Görüntülendi! İşte Merak Edilen TOKİ 2+1 ve 3+1 Daireleri...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ve başvuruların dün başladığı sosyal konut projesinde örnek daireler görüntülendi.

TOKİ Başvuru 15 Eylül 2022 18:14 1
TOKİ'nin Yapacağı Örnek Daireler Görüntülendi! İşte Merak Edilen TOKİ 2+1 ve 3+1 Daireleri...

TOKİ sosyal konut projesinde örnek daireler görüntülendi. İşte 2+1 ve 3+1 daireler...

TOKİ sosyal konut projesinde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği projeyle ilgili örnek bir dairesini görüntüledi. İşte son dakika gelişmesinin detayları...

Bankalar aracılığıyla yapılacak başvurular, 14 Eylül-31 Ekim 2022 tarihleri arasında kabul edilecek. e-Devlet başvuruları ise 28 Ekim'de sona erecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal konut açıklaması sonrasında TOKİ'nin yaptığı örnek bir daire görüntülendi. İşte ayrıntılar...

Vatandaşların ihtiyaçlarını gözeterek inşa edilen dairelerde her şey düşünülmüş durumda. Vatandaşların güvenlik şekilde yaşamayı için dizayn edilen konutlarda çelik kapı kullanılıyor. Kapıdan girişte uzun ve geniş bir koridor uzanıyor.

GENİŞ SALON KULLANIŞLI MUTFAK

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Türk aile yapısını baz alan TOKİ, inşa ettiği konutların ortak kullanım alanları olan salonları oldukça geniş inşa ediyor. Büyük pencelerle salonların havadan ve ferah olması sağlanıyor. Salon ile mutfaktan girilebilen balkon vatandaşlara eşsiz bir yaşam alanı sunuyor. Ev hanımlarının rahatça kullanabileceği mutfak tasarlayan TOKİ, dörtlü bölümden ve üçlü raflardan oluşan mutfak dolapları, beyaz eşyaların rahatlıkla yerleştirileceği bölmeler tasarlamış durumda.

VATANDAŞLAR İÇİN AYRINTILAR DÜŞÜNÜLDÜ

Oda ve yatak odalarının da havadar ve ferah olması konusunda hassas davranan TOKİ, odalarda geniş pencere kullandı. Doğalgaz petekleri, ısıyı tüm alana dağıtacak şekilde kuruldu. Vatandaşların rahat etmesi için tüm detayları düşünen TOKİ, yatak odalarında ebeveynler için ayrı bir banyo ve tuvalet koydu.

ANAHTAR TESLİM DAİRELER

Depreme dayanıklı, otopark sorunu olmayan destinasyon alanlarıyla birlikte 2+1 ve 3+1 konutlar inşa eden TOKİ, projelerini anahtar teslim şekilde yapıyor. Hak sahibi anahtarını teslim aldıktan sonra kısa süre içinde dairesine taşınabiliyor.

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 19 Gün Önce
Abi en büyüğü 105 m² olacak zaten böyle salon olursa diğer odalara ne kalacak