Son dakika: Vergi, sicil ve borç affında umut veren gelişme 2023

Son dakika: Vergi, sicil ve borç affında umut veren gelişme 2023

Son dakika haberi: CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu vergi, sicil affı için tarih verdi ve 6 ay içinde çıkacağını söyledi.

Ekonomi 13 Ocak 2023 15:32 9
Son dakika: Vergi, sicil ve borç affında umut veren gelişme 2023

EYT, KYK borçları sonrası Kılıçdaroğlu sicil, vergi ve borç affı için harekete geçti.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bir son dakika açıklamasında bulundu. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sürecine girilmesi ile birlikte seçim vaatlerini vermeye devam ediyor.

Seçim vaatlerini milyonlarca kişi bekliyorken müjdelerin ne olacağı merak ediliyordu. Kılıçdaroğlu bu sefer yaptığı açıklamada af konusuna değindi. Seçimden sonra 6 ay içinde birçok konuda af çalışması yapacaklarını söyleyerek "6 ay sonra geniş kapsamlı afların gündemimizde olduğu doğrudur" dedi ve şu ifadeleri kullandı: "Bunlardan bazıları; ehliyet afları, sicil ve borç afları, eğitim ve denklik afları, Bağkur tescil afları vs. Liste uzun. Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına vatandaş ticari ve mesleki olarak temiz bir başlangıç yapacak"

KYK VE EYT AKILLARA GELDİ: SİCİL , VERGİ VE BORÇ AFFI MI GELİYOR

Kılıçdaroğlu'nun KYK ve EYT açıklamalarından kısa süre sonra bu düzenlemelerin gündeme gelmesi , sicil, borç ve vergi affının konuşulması bekleniyor. Sizce hangi borçlara af gelmeli? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Borç affı gelince haberdar olmak için  TIKLA İNDİR

Yorumlar (9)

Seç


Ziyaretçi 10 Gün Önce
bence derhal silmeli
Ziyaretçi 11 Gün Önce
Ehliyet affi
Ziyaretçi 12 Gün Önce
icra borcu silin lütfen
Ziyaretçi 13 Gün Önce
icralık varlık şirketi borçlari silinmeli
Ziyaretçi 14 Gün Önce
İcraları silin millet ödeyemiyor