Son Dakika Taha Duymaz, Burnundan Sonra Kulaklarını da Yaptırdı: İşte Yeni Hali

Son Dakika Taha Duymaz, Burnundan Sonra Kulaklarını da Yaptırdı: İşte Yeni Hali

Sosyal medya fenomeni Taha Duymaz, herkesin dalga geçtiği kulaklarını ameliyat ettirdi.

Finans Magazin 24 Tem 2022 16:52 0
Son Dakika Taha Duymaz, Burnundan Sonra Kulaklarını da Yaptırdı: İşte Yeni Hali

Taha Duymaz kulaklarını da yaptırdı.

Ünlü sosyal medya fenomeni Taha Duymaz bugün bir açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Taha Duymaz, yıllardır büyük hakaretler duyduğu kulakları için ameliyat olma kararı aldığını ve ameliyatını sonunda olduğunu söyledi. 

Söz konusu paylaşımında Taha Duymaz "Arkadaşlar günaydın nasılsınız. paylaşım yapamadım çünkü dün küçük bir operasyon geçirdim kulak estetiği oldum çok güzel geçti çokta güzel oldu kulaklarım beni psikolojik açıdan çok etkiliyordu yani kulaklarım yüzünden yıllarca almadığım hakaret ve eleştiri kalmamıştı ve bu beni gerçekten çok üzüyor ve çok yıpratıyordu. Uzun zamandır kulak bandı kullanıyordum ve bandana takıyordum kulaklarım gözümmemesi için inanın yaptırdığım için çok mutluyum." dedi. 

İşte Taha Duymaz'ın kulaklarının yeni hali:

NE KADAR PARA KAZANDIĞINI AÇIKLADI

Geçen gün bir programa katılan Taha Duymaz, sosyal medya üzerinden ne kadar para kazandığını da açıkladı. Duymaz açıklamasında , " "Yemek markaları bana reklam vermiyor. Mesela benim sosyal medya fenomeni arkadaşlarımın aylık gelirleri 100 ile 150 bin... Benimki onun çeyreği! 'Keşke teklif gelse de hayatımın dönüm noktası olsa' diyorum" demiş ve ayda 25 bin lira ile 40 bin lira arasında para kazandığını söylemişti.

Sosyal medya üzerinden nasıl para kazanılır? Influencerlık nedir? Nasıl yapılır? sorularının yanıtı  için TIKLAYIN

Finans7.com'u takip ederek gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (0)

Seç