Son Dakika: Meyveli ve Sade Sodaya Yüksek Zam

Son Dakika: Meyveli ve Sade Sodaya Yüksek Zam

Son dakika haberi: Soda fiyatlarına zam geleceği açıklandı. Açıklanan zammın detayları yazımızda.

Haberler 09.5.2022 21:35 0
Son Dakika: Meyveli ve Sade Sodaya Yüksek Zam

Soda fiyatına zam geldi.

Türkiye Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği bir son dakika açıklamasında bulundu. Derneğin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan son dakika açıklamasında sigara, alkol ve kola fiyatlarından sonra sodaya da zam geldiğine yer verildi. Gelen zam sonrası yeni fiyatlar açıklandı.

SİGARAYA 2 LİRA ZAM GELDİ

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamada sigara fiyatlarına zam geldiğine yer verildi. 5 ile 6 Mayıs 2022 tarihlerinde sigara grupları tarafından yapılan açıklamada JTİ, BAT ve Philip Morris grubunda bulunan sigaraların fiyatlarına 2 liralı kzam geldiğine yer verildi. Zamlar geçen hafta geldi ve şimdi dükkanlarda sigaralar 2 lira daha pahalıya satılıyor.

ALKOLE YÜZDE 40 ZAM GELDİ

Alkol fiyatlarına geçen hafta yüzde 40 oranında bir zam geldi. Gelen zam etiket fiyatlarına yansıdı.

KOLA VE FANTAYA DA ZAM

Kola fiyatlarına ve fanta ile diğer içeceklere zam gelmişti. Zamların detayları için Tıklayın

SODAYA DA ZAM GELDİ

Türkiye Tekel Batileri Yardımlaşma Derneği tarafından yapılan son dakika açıklamasında soda fiyatlarına da zam geldiğine yer verildi. Açıklamada sade sodanın artık 3.50 TL'ye satılacağına yer verilirken meyveli soda satış fiyatının 4 liraya çıkacağına yer verildi. 

Zamların yarından itibaren dükkanlarda geçerli olacağına yer verildi. Art arda gelen zamlar tepki çekerken vatandaşlar, zamların ne zaman duracağını merak ediyor.

Sizce 4 lira çok değil mi soda için. Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Yorumlar (0)

Seç