Son Dakika: Hadise'den Gündeme Bomba Gibi Düşen Şantaj ve Taciz Açıklaması

Son Dakika: Hadise'den Gündeme Bomba Gibi Düşen Şantaj ve Taciz Açıklaması

Son dakika haberi: Ünlü şarkıcı Hadise'den gündeme bomba gibi düşen şantaj ve taciz açıklaması geldi.

Yaşam 22 Kasım 2022 22:43 0
Son Dakika: Hadise'den Gündeme Bomba Gibi Düşen Şantaj ve Taciz Açıklaması

Son dakika haberi: Ünlü şarkıcı Hadise'den gündeme bomba gibi düşen paylaşımlar geldi.

Ünlü popçu Hadise bir son dakika açıklamasında bulundu. Haidse yaptığı açıklamada sosyal medyanın kısa sürede en çok konuşulan ismi haline geldi. 

Mehmet Dinçerler ile aylar önce dünya evine giren Hadise'nin bu evliliği 4 ay sürdü ve geçen aylarda ikili tek celsede boşandı. Boşanmaları olaylı olan çiftin , bu olayları durulmuyor. 

Sosyal medya üzerinden bir paylaşım yapan Hadise, taciz ve şantaja uğradığını söyleyerek bu konuda destek istedi. Hadise paylaşımında şunları söyledi: "Bu mesajım tehdit ve taciz edilen tüm kadınlara; SUSMAYIN. BEN DE SUSMUYORUM VE ASLA SUSMAYACAĞIM. Elbette Hadise olmanın, ünlü olmanın bir bedeli olacak. Ünlü isimler olarak göz önündeyiz bizi seven de olacak sevmeyen de. Beni biliyorsunuz, genelde konuşmam. Adalete hep güvenirim. AMA bu sefer söyleyeceklerim var!"

"BEN HEP SUSTUM"

Sözlerinin devamında Hadise, "Müzikle mutlu olan, işime aşık olan ve aileme bakan bir insanım. Ben hayatı, hayatımı ve sevenlerimi çok seviyorum. Siz istediğiniz sürece ben sahnelerde olacağım, şarkılarımı söylemeye devam edeceğim. Kariyerim boyunca kimseyle polemiğe girmedim. Bana Roberto Carlos bacaklı diyenler oldu, obez diyenler oldu ve daha neler söylendi ama ben hep sustum. Asla polemiğe girmedim. Ben her şeyden önce bir KADINIM, bir insanım. Ben bir buçuk senedir bir grup tarafından taciz ediliyorum, tehdit ediliyorum" ifadelerini kullandı.

"KAÇKERE HAMİLE KALDIM , KAÇ KERE KÜRTAJ YAPTIM..."

Açıklamasında tepkilerini dile getiren Hadise, "Bu insanlara göre kaç kere hamile kaldım, kaç kere kürtaj yaptırdım. Geçtiğimiz günlerde göz doktorundan çıkarken bana YİNE kürtaj yaptırmıştır dedi bu grup. Bu insanlara göre metres oldum, bu insanlara göre bel altı ne geliyorsa aklınıza çoğuna maruz kaldım. Bu insanlar tarafından bana tam bir buçuk yıldır şantaj yapılıyor. İnsan diyorum ama insanlığa sığacak bir şey değil bu yaptıkları. Ben onlara ait bir malzeme değilim, ben bir insanım. Özel hayatıma resmen tecavüz ediyor bu insanlar. Şantaj, tehdit… Ben Hadise'yim diye rahatlıkla bunu yapabileceklerini mi düşünüyorlar? Ben artık burdan tüm kadınlara, adalet bakanımıza, adalet sistemimize sesleniyorum." dedi ve sözlerini şu şekilde sona erdirdi:

RESMEN TECAVÜZ

"Bu yapılan şantaj, tehdit resmen özel hayatıma TECAVÜZ! Hiçbir kadın ünlü ya da ünsüz bu şekilde tehdit edilemez, hiç kimseye böyle bir şantaj yapılamaz. Bu tecavüzün durması için savaşacağım! Sadece kendim için değil, benim gibi aynı şeyleri yaşayan, yaşayacak olan kadınlar ve kadın meslektaşlarım için savaşacağım."

ALLAH MISINIZ

Hadise  açıklamasının devamında ise, "Siz kimsiniz? Allah mısınız? Bu dünyada kimseye verecek hesabım yok! Burdan Türk adaletine sesleniyorum ve güveniyorum. Bu her insan hakkında bel altı konuşma hakkını kendinde gören programların kesinlikle kontrol altına alınması gerekiyor, magazin dediğiniz şey insanları tehdit etmek değildir." dedi.

Yorumlar (0)

Seç