PTT Personel ve İşçi Alımı Meclise Geldi

PTT Personel ve İşçi Alımı Meclise Geldi

PTT bünyesine personel ve işçi alımı hakkında son dakika açıklamaları geldi. Açıklamanın detaylar yazımızda.

İş İlanları 21 Kasım 2022 22:24 2
PTT Personel ve İşçi Alımı Meclise Geldi

PTT personel ve işçi alımı meclise geldi.

PTT yeni dönem personel alımı için beklentiler meclise geldi. Bugün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda Ulaştırma Bakanlığı'nın 2023 yılı bütçesi görüşüldü. Görüşülen bütçede PTT personel alımı gündeme geldi.  2018 yılından bu yana personel alımı yapmayan PTT'nin personel alımı yapması için talepler Bakan Adil Karaismailoğlu'na iletildi.

Son olarak 2018 yılında personel alımı yapan PTT , o tarihten bu yana hala personel alımı yapmadı. 50 binden fazla olan PTT'nin personel sayısı, 4 sene içinde 41 bine kadar geriledi ve şimdi PTT bünyesinde 41 bin civarında personel ve işçi çalışmaktadır. Büro personeli, uzman , güvenlik görevlisi, şoför, postacı ve mühendis ile diğer kadrolara alım bekleniyor.

Bitlis Milletvekili Mahmut Celadet Gaydalı mecliste yaptığı açıklamada PTT personel alımı ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

BİR AÇIKLAMA DAHA GELDİ

Mersin Milletvekili Alpay Antmen ise yaptığı açıklamada PTT personel alımı bekleyenlerin sesi oldu ve şu ifadeleri kullandı:

Kadın erkek diğer adaylar bu sayfada >>> bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

PTT PERSONEL ALIMI CEVABI GELECEK

PTT personel alımı konusunda Ulaştırma , Haberleşme ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na gelen bu sorulara önümüzdeki saatlerde cevap gelmesi bekleniyor. Cevap gelince bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com  | Ankara

Yorumlar (2)

Seç


Ziyaretçi 18 Gün Önce
Haber fotoğrafının altında google news'te takip et yazan kısmın yan tarafında A (-) ve A (+) yazan kısım mevcut A+ yazan kısma basarsanız haber yakınlaşıyor.
Ziyaretçi 18 Gün Önce
yazılarınız neden yakınlaştırılmıyor ?