Mesut Özil'in Takımdan Gönderilme Nedeni Belli Oldu: İşte İsmail Kartal'a Söylediği Skandal Sözler

Mesut Özil'in Takımdan Gönderilme Nedeni Belli Oldu: İşte İsmail Kartal'a Söylediği Skandal Sözler

İsmail Kartal ile Mesut Özil arasında yaşanan ve Mesut'un takımdan gönderilmesine neden olan kavga ortaya çıktı.

Spor 13 Tem 2022 18:58 0
Mesut Özil'in Takımdan Gönderilme Nedeni Belli Oldu: İşte İsmail Kartal'a Söylediği Skandal Sözler

Mesut Özil'in neden takımdan gönderildiği açıklandı: İsmail Kartal'a söylediği o sözler ortaya çıktı.

Süper Lig'de geçen gün bir deprem yaşandı ve büyük umutlarla Arsenal'den transfer edilen Mesut Özil ile yolları ayırdı. Sözleşmenin feshedilmesinden sonra ilk detay ortaya çıktı ve Mesut Özil'in aslında neden kadro dışı kaldığı, neden takımdan gönderildiği öğrenildi.

Mesut Özil'in menajeri Erkut Söğüt dün bir açıklama yapmış ve  "Yeni bir sürece girdik. Fenerbahçe ile görüşmeler devam etmektedir. Şu an Mesut halen daha Fenerbahçe'nin futbolcusu. Hiçbir şekilde bir şey feshedilmiş değildir. Belirli bir aşamaya geldiği zaman Fenerbahçe Futbol Kulübü açıklamayı yapacaktır. Bu bizim haddimize değil. Mesut Özil Fenerbahçe'nin resmi futbolcusu bugün. Gerektiği zaman, geldiği zaman Fenerbahçe'nin resmi sitelerinden gereken açıklamaları yönetimden alacağız. Bizim tarafımızdan açıklanacak bir şey değil" dedi.

Ancak daha sonra resmi açıklama geldi.

BAŞAKŞEHİR İLE ANLAŞTI

Fenerbahçe'den gönderilen Mesut Özil, Süper Lig takımlarından Başakşehir ile anlaşmaya vardı. Öte yandan Mesut Özil , gelecek sezonun parasını da Fenerbahçe'den alarak öyle gitti.

İSMAİL KARTAL'A SÖYLEDİĞİ SÖZLER ORTAYA ÇIKTI

Süper Lig'de 20 Mart gnü oynanan Konyaspor karşılaşmasında Mesut Özil sahadan alınmış ve daha sonra o ile Ozan Tufan kadro dışı bırakılmıştı. Kadro dışı bırakılması büyük olay olan Mesut Özil'in neden o dönem kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı. 

Mesut Özil'in maçtan çıkarken Teknik Direktör İsmail Kartal'a "Sen kimsin ki beni oyundan alacaksın" dediği öğrenildi.

Yaşanan bu olay sonrasında soyunma odasında seslerin yükseldiği öğrenildi. Bölgede bulunan iki yöneticinin bir şey yapmadığı bildirilirken orada OZan Tufan'ın da Mesut'u desteklediği öğrenildi. 

Bu sözlere İsmail Kartal, “Buraya bak, kimse bu armadan daha büyük değil!” şeklinde patladı.

Yorumlar (0)

Seç