İş Bankası'ndan Emekliye Asgari Ücret: Emekli Promosyon Ne Kadar, Başvuru Nasıl?

İş Bankası'ndan Emekliye Asgari Ücret: Emekli Promosyon Ne Kadar, Başvuru Nasıl?

Türkiye İş Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve emeklilere asgari ücret kadar promosyon ödemesi yapılacağına yer verildi.

Emekli Haberleri 4 Ağu 2022 15:55 1
İş Bankası'ndan Emekliye Asgari Ücret: Emekli Promosyon Ne Kadar, Başvuru Nasıl?

İş Bankası'ndan emeklilere yüksek promosyon.

Türkiye İş Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada "Emeklilere 5.000 TL'ye Varan Promosyona Ek Maximum Kart’ları Aidatsız Kullanma Fırsatı!" ifadelerine yer verildi. Maaşını İş Bankası'na taşımak isteyen vatandaşlara yapılacak bu promosyonu ödemesinde başvurular alınmaya başladı.

Bankanın emeklilere vereceği promosyon miktarı hakkındaki açıklamada, "Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan emekliler 5.000 TL’ye varan promosyon ödemesi kazanıyor! Üstelik emekli tanıdığını getiren İş Bankası müşterilerine, 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan!​" ifadelerine yer verildi.

Bankanın resmi açıklaması şu şekilde: "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma ile mevcut maaşını İş Bankası’ndan almakta olan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 27 Haziran - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya çerçevesinde İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 5.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor."

BAŞVURU ŞEKLİ

Emeklilerin promosyon başvurusu hakkında şu bilgiler verildi:

"SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar ise SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak İş Bankası’nı tercih edebiliyor.

Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor."

PROMOSYON ÖDEMELERİ NE ZAMAN YAPILIR?

Promosyon ödemeleri hakkında şu ifadelere yer verildi:

"3 yıl süre ile emekli maaşlarını İş Bankası aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri halinde
 
İş Bankası hesaplarına yapılacak ilk maaş ödemesinin* ardından"
Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 6 Gün Önce
Bir ay önce maaşımı iş Bankası 'na taşıdım ve 5.000tl promosyon aldım . Şimdi yapı kredi bankası'na tasiyanilirmiyim.