Yapı Kredi Bir Daha Zam Yaptı: Emekliye Rekor Promosyon Şartları ve Başvuru Şekli 2022

Yapı Kredi Bir Daha Zam Yaptı: Emekliye Rekor Promosyon Şartları ve Başvuru Şekli 2022

Yapı Kredi Bankası tarafından bir açıklama yapıldı ve emeklilere rekor promosyon imkanı sunuldu.

Emekli Haberleri 4 Ağu 2022 21:14 106
Yapı Kredi Bir Daha Zam Yaptı: Emekliye Rekor Promosyon Şartları ve Başvuru Şekli 2022

Yapı Kredi'den emekliye 7 bin 500 lira.

Emekli vatandaşları ilgilendiren son dakika açıklaması Yapı Kredi'den geldi. Banka tarafından yapılan açıklamada emeklilerin maaşlarını taşımaları durumunda 7 bin 500 liraya kadar promosyon ödemesi alabileceklerine yer verildi. 

"7.750 TL’ye Varan Ödül Yapı Kredi’de!" başlığı ile yayımlanan emekli banka promosyonu duyurusunda, "T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emeklilik Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak için emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almanız yeterli! ifadelerine yer verildi. 

MAAŞ TAŞIMA İŞLEMİ NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası'na maaşını taşımak isteyen vatandaşlar için banka, "Yapı Kredi müşterisi iseniz Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi’nden kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca 444 0 444 / 0850 222 0 444’ten Müşteri İletişim Merkezimizi arayabilir, sadece nüfus cüzdanınızla size en yakın şubemize uğrayabilir veya e-Devlet üzerinden SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz hemen Yapı Kredi Mobil’i indirip müşterimiz olarak kolayca emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz. Dilerseniz e-Devlet veya SGK Müdürlükleri vasıtasıyla da SGK emekli maaşınızı Yapı Kredi’ye taşıyabilirsiniz. " açıklamasında bulundu. 

MAAŞA GÖRE PROMOSYON

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan açıklamada "2.500 TL'nin üzerindeyse 7.250 TL nakit promosyon ödenir." denildi ve maaşı 2500 liranın üstünde olanlara 7 bin 250 lira nakit promosyon verileceği açıklandı. 

EK 2 BİN 500 LİRA DAHA KAZANÇ İMKANI

Banka nakit promosyonun yanı sıra bir de getirdiğinzi emekli arkadaşınız başına para ödemesi yapıyor. Getirdiğiniz her 1 kişi için 250 lira olmak üzere toplamda en fazla 10 kişi için 2 bin 500 lira ödeme yapılıyor. Açıklamada, "Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınlarınıza referans olarak emekli maaşlarının bankamıza taşınmasını sağlayın, onlar emekli promosyonu kazanırken siz de 2.500 TL'ye varan ödül kazanın!" denildi.

ÖZETLE...

Ek kampanya ile birlikte bir emekli, 7 bin 250 lira nakit promosyon ve 2500 liraya kadar ek ödeme ile birlikte 9 bin 750 lira promosyon alabilecek.

Siz de aşağıdaki yorum kısmından yazabilir, diğer emeklilerle bilgi alış verişinde bulunabilir ve bir birinize referans olarak ek referans ödemesinden faydalanabilirsiniz.

14 diğer bankanın promosyon miktarları için TIKLAYIN

Kadın erkek diğer emeklilerle bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

GÜNCELLEME GELECEK

Bankalar , bu promosyonları 2 snee öncesine göre hala açıklıyor. Yükselen maaşlarla birlikte yeni promosyon miktarları önümüzdeki günlerde güncellenecek. Güncelleme geldiğinde haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Yorumlar (106)

Seç


Ziyaretçi 4 Gün Önce
Diğer bir banka müşterilerine değişen promosyon miktarın dan dolayı oluşan farklı hesaplarına yaptırdığını bir mesaj ile müşterilerine duyuruyor Muş. Aynı uygulamayı bankamız'dan da bekliyoruz.
Ziyaretçi 5 Gün Önce
Garanti Bankası promosyon artışının farkını hiçbir işleme gerek kalmadan hesabına yatırıyor.Yapıkredi ise eski emekliye işkence yapıyor.Yatır kardeşim farkını!Niye uğraştırıyorsun yaşlı başlı insanları? Mustafa KUYU emekli öğretmen
Ziyaretçi 6 Gün Önce
Bende yapi kredi ye taşimistim 5bin demişlerdi şimdi 7500 olmuş bizde farkînı alabilcezmi baş vurmadan
Ziyaretçi 6 Gün Önce
Eğer emekli maaşınızı yapı krediden alıyorsanız.Eski promosyon sözleşmesini iptal edip,sizden eski promosyondan aldığınız ücretin sözleşme bitiş gününe göre ücret farkını (eksi bakiye olarak hesaplayıp kesiyorlar ve,yeni duruma göre güncelleme yapıyorlar.Bankaya filan gitmenize hiç gerek yok. 4440444-Müsteri hizmetlerini arayın.Ben yaptım.Promosyon ücretimi güncelledim. 01.Ağustosta hesabıma para yatacak(-542 tl önceki sözleşmeden gününden önce cayma bedel farkı)kesilecek.önceki sözleşmeyı iptal edip,maaşınız üzerinde ki promosyon blokesi kaldırılıp. yeniden başvuru yapmış oluyorsunuz.
Ziyaretçi 6 Gün Önce
Ben de yapı krediden maas alıyordum artışı 7000 yaptılar eski müşteriyim diye hiç etik değil ben de Garantiye geçiş yaptım