Hatsan ve Reeder halka arzı: Talep toplama sonuçları açıklanıyor #REEDR #HATSN

Hatsan ve Reeder halka arzı: Talep toplama sonuçları açıklanıyor #REEDR #HATSN

Hatsan ve Reeder Teknoloji halka arzı talep toplama sonuçları açıklanıyor: Peki borsada işlem görme tarihi ne zaman?

Halka Arz 17 Eylül 2023 21:33 0
Hatsan ve Reeder halka arzı: Talep toplama sonuçları açıklanıyor #REEDR #HATSN

Hat San ve Reeder Teknoloji halka arzı: Talep toplama sonuçları açıklanıyor. Peki halka arz sonuçları ne zaman açıklanacak? Kaç lot verir?

Geçen hafta halka arzlar için hızlı bir hafta oldu. Sermaye Piyasası Kurulu 3 şirketin halka arzına onay verdi. Halka arza gelen onaydan sonra talep toplama işlemleri hafta içinde alındı ve Cuma günü 3 şirket için talep toplama işlemi sona erdi.

Adra GYO'nun halka arz başvuruları erken sona erdiği için sonuçları Cuma günü açıklanmış ve beklentilerin üzerinde hisse dağıtımı olmuştu. Detayları için TIKLAYIN

Şimdi iki şirket, yani Hat San ile Reeder Teknolojinin talep toplama başvuru sonuçlarının açıklanması bekleniyor. Talep toplama sonuçlarının açıklanması ile birlikte kaçar lotluk hisse dağıtımı da belli olacak. Sizce kaç lot dağıtım olur? Aşağıdaki yorum kısmında yazın.

İki şirketin halka arzına katılan şirketler, talep toplama sonuçlarının açıklanacağı tarihi merakla bekliyor.

İki şirketin talep toplama sonuçlarının 18 Eylül sabah saatlerinde açıklanması bekleniyor. Sonuçları açıklanınca haberdar olmak için aşağıdaki linklerden finans7.com mobil uygulamasını ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEKLER?

Borsada işlem tarihleri henüz belli değil. Ancak 20 ya da en geç 21 Eylül'de işleme başlamaları bekleniyor.

Finans7.com | Ankara
Sorumluluk reddi beyanı: Haberde yer alan bilgiler finans7 yatırım tavsiyesi değildir. Finans7 borsa hissedae yatırım tavsiyesi vermez.

Yorumlar (0)

Seç