Adra GYO halka arz sonuçları açıklandı: ADGYO kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Adra GYO halka arz sonuçları açıklandı: ADGYO kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Son dakika haberi geldi: Adra GYO'dan yapılan son dakika açıklamasında halka arz talep toplama sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

Halka Arz 15 Eylül 2023 18:52 0
Adra GYO halka arz sonuçları açıklandı: ADGYO kaç lot verdi, borsada ne zaman işlem görecek?

Son dakika: Adra GYO talep toplama sonuçları açıklandı.

Adra Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve halka arz sonuçlarının açıklandığına yer verildi.

13-14-15 Eylül 2023 tarihlerinde talep toplama başvuruları alındı. Başvuruların alınmasından sonra yatırımcılar, halka arz sonuçlarının açıklanacağı tarihi araştırmaya başladı. Konu ile ilgili son dakika açıklaması geldi.

Borsa İstanbul'a yapılan bildirime baktığımızda Adra Gayrimenkul'e rekor düzeyde yatırımcı ilgisi olduğu görülüyor.

KAÇ LOT VERDİ

1 lot fiyatı 22.66 TL'den halka arz olan Adra GYO'nun kişi başına 34 lot verdiği görüldü.

KAZANÇ TABLOSU

Adra GYO'da tavan serisi olması durumunda gün başına gelecek kar miktarları ve toplam kazançlar şu şekilde:

BORSADA NE ZAMAN İŞLEM GÖRECEK?

Peki Adra GYO halka arz sonuçlarının ardından borsada ne zaman işlem görecek? Bu konuda henüz bir açıklama gelmedi. Pazartesi günü bu konuda açıklama gelmesi bekleniyor.

Borsada işleme başlama tarihi açıklandı: 21 Eylül 2023.

Finans7.com | Ankara
Sorumluluk reddi beyanı: Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla "olduğu gibi" sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için aracı kurumunuza veya mali temsilcinize danışın. Finans7; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Finans7.com tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. F7 Teknoloji herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Yorumlar (0)

Seç