Aylık Geliri Gündem Olmuştu: CZN Burak'tan Aylık Gelir Açıklaması

Aylık Geliri Gündem Olmuştu: CZN Burak'tan Aylık Gelir Açıklaması

Aylık geliri sosyal medya'da gündem olan CZN Burak olarak bilinen Muhammed Burak Özdemir, aylık geliri ile ilgili konuya açıklık getirdi.

Ekonomi 8 Kasım 2022 16:46 1
Aylık Geliri Gündem Olmuştu: CZN Burak'tan Aylık Gelir Açıklaması

Türkiye'de ve yurtdışında çok sayıda restorant sahibi olan CZN Burak, Oğuzhan Uğur'un Youtube programında aylık gelirine ilişkin açıklamalarda bulundu.

'CZN' Burak adıyla sosyal medyada fenomen haline gelen Muhammed Burak Özdemir'in geçtiğimiz günlerdeki "İmar kirliliğine neden olmak" suçundan yargılandığı davada Özdemir'in aylık gelirine ilişkin yaptığı açıklama gündem olmuştu.

Davada aylık gelirini 30 bin TL olarak açıklayan Özdemir, Oğuzhan Uğur'un YouTube'daki 'Olsun Be' programına konuk olan CZN Burak, aylık gelir sözlerine açıklık getirdi.

Restorandaki mevcut durumu anlatan CZN Burak, "Tabii ki insanlar benim babamın 40 yıllık bir iş insanı olduğunu bilmiyorlar. Babayla oğul ilişkisi, patronla işçi ilişkisinden daha öte bir ilişki. Ben babama dedim ki, tabii ki artık eskisi gibi olmayacak, ben tabii ki hayatımda daha çok iyileştirme istiyorum, ben artık CZN Burak oldum dedim" ifadelerini kullandı.

"BABAMDAN ALDIĞIM PARA TABİİ Kİ 30 BİN TL DEĞİL"

Kazandığım para belli, babamdan aldığım para tabii ki 30 bin TL değil diyen CZN Burak, "O benim resmi, babamın yanında çalıştığım gelirim. Geri kalan şey babamla beni ilgilendirir" dedi.

CZN Burak, gelen tepkilerle ilgili olarak ise, "Bu durumu mizaha çeviren çok var. Beni anlayıp tahmin edip "Ya babasının şirketidir, o yanında kazandığı resmi parayı söylüyordur" diyen de var. Çok ağır ithamda bulunan da var. Ben onların aklının uçabileceği paraları elinin tersiyle reddetmiş bir insanım. Çünkü benim için önemli olan iş" diye konuştu.

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 29 Gün Önce
Aasktrlan 😅