Adgyo, Reedr, Hatsn halka arz sonuçları açıklandı (Borsada işlem tarihi ne zaman?)

Adgyo, Reedr, Hatsn halka arz sonuçları açıklandı (Borsada işlem tarihi ne zaman?)

Son dakika haberi geldi: Adra GYO halka arz sonuçları açıklandı. İşte yapılan son dakika açıklaması- ve halka arz sonuçları.

Halka Arz 18 Eylül 2023 12:06 0
Adgyo, Reedr, Hatsn halka arz sonuçları açıklandı (Borsada işlem tarihi ne zaman?)

3 halka arz sonuçları açıklandı.

Adra GYO, Hat San ve Reeder Teknoloji halka arz sonuçları açıklandı. Peki Reeder halka arzda kaç lot verdi? Hat San borsada ne zaman işlem görecek? Adra GYO bireyselde ne kadar hisse dağıttı? İşte son dakika bilgileri.

SONUÇLAR AÇIKLANDI: İŞTE DETAYLAR

3 şirketin de halka arz sonuçları açıklandı ve bireyselde kaç lot verdiği de belli oldu. İşte halka arz sonuçlarının detayları:

Adra GYO halka arz sonuçları için TIKLAYIN

Reeder Teknoloji halka arz sonuçları için TIKLAYIN

Hat San halka arz sonuçları için TIKLAYIN

YENİ HALKA ARZ BAŞVURUSU BAŞLIYOR

DRM Unlu Mamüller bu hafta halka arz oluyor. Halka arz detayları, fiyatı ve tarihleri için TIKLAYıN

Finans7.com | Ankara
Sorumluluk reddi beyanı: Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla "olduğu gibi" sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için aracı kurumunuza veya mali temsilcinize danışın. Finans7; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Finans7.com tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir. F7 Teknoloji herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Yorumlar (0)

Seç