Zonguldak'ta Eğitime Bir Gün Ara Verildi!

Zonguldak'ta Eğitime Bir Gün Ara Verildi!

Zonguldak Valiliği'nin yaptığı son dakika duyurusuna göre; okullar yarın bir gün tatil edilecek! İşte haberin detayları...

Eğitim 19 Kasım 2023 16:14 0
Zonguldak'ta Eğitime Bir Gün Ara Verildi!

Zonguldak Valiliği kentte yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı belirtildi.

Ülke genelinde etkili olan şiddetli yağış, fırtına ve kar yağışı nedeniyle Zonguldak ilinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verildi.

ZONGULDAK VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA
Zonguldak Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Zonguldak il genelinde olumsuz hava şartları nedeniyle 20 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelde 20 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır."

Zonguldak'ta olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime 1 gün ara verildi

İSTANBUL ŞİLE'DE DE OKULLAR TATİL EDİLDİ

İstanbul'un Şile ilçesinde de okullar tatil edildi. Valilikten yapılan açıklamada, "İstanbul’da etkili olan olumsuz hava şartları nedeniyle Şile İlçesi’nde 20 Kasım Pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün süreyle ara verilmiştir. Bu karara paralel olarak, Şile İlçesi’ndeki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım tarihinde idari izinli sayılacaktır." ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;