Ziraat ve Halkbank'tan 2. el konut kampanyası: 190 bin TL'ye satılık 2+1 ev müjdesi

Ziraat ve Halkbank'tan 2. el konut kampanyası: 190 bin TL'ye satılık 2+1 ev müjdesi

Ziraat Bankası ve Halkbank satılık gayrimenkuller sayfası üzerinden yayınlanan son dakika açıklamasında ucuza 2+1 ve 3+1 evlerin satışa çıkarıldığına yer verildi.

Emlak 12 Mayıs 2023 19:00 1
Ziraat ve Halkbank'tan 2. el konut kampanyası: 190 bin TL'ye satılık 2+1 ev müjdesi

Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan satılık ucuza 2+1 ve 3+1 evler.

Halkbank ve Ziraat Bankası resmi internet adresi satılık gayrimenkuller adresi üzerinden satılık emlak ilanları yayınlanmaya başladı. Yayınlanan duyurulara baktığımızda birçok ilde uygun fiyata 2. el konut satışının başladığına yer verildi. Satılık evlere baktığımızda müstakil ev ve apartman dairesi satışlarının yapıldığı görülüyor. Ziraat Bankası satışa sunulan evler için 2. el konut kredisi de kullandırıyor. Söz konusu kredi kullandırımı ile birlikte vatandaşlar, piyasanın bir miktar altına satılıyor.

ZİRAAT BANKASI'NIN SATILIK EVLERİNDEN BAZILARI

Ziraat Bankası tarafından yayınlanan son dakika açıklamasında bazı illerde bankaya geçen 2+1 ve 3+1 evlerin satışa çıkarıldığına yer verildi. Evleri almak isteyenlere kredi de verilebileceği belirtilirken kredinin peşin olarak kabul edildiği için banka tarafından kullandırılabileceğine yer verildi. Açıklamada, "Bankamız gayrimenkul satışları peşin ödemeli olarak yapılmaktadır. Bankamızdan veya başka bir bankadan kredi kullanarak yapacağınız ödemeler de peşin ödeme kapsamında değerlendirilmektedir. Taksitli teklif verilebileceği özel olarak belirtilen gayrimenkullere taksitli teklif de verilebilir" ifadelerine yer verildi.

Bankanın resmi sayfasından yayınlanan duyuruda evlerin olduğu iller ve fiyatlarına şu şekilde yer verildi:

Söz konusu konutların satış bilgileri için TIKLAYIN

HALKBANK'IN UCUZA KONUT DUYURULARI

Halkbank tarafından yayınlanan açıklamaya baktığımızda birçok ilde apartman dairesi satışlarının başladığına yer verildi. 2. el konutlar için satış duyurularına baktığımızda evlerin fiyatlarının 177 bin liradan başladığına yer verildi. Söz konusu konutların bulunduğu iller ve evlerin detayları şu şekilde:

Halkbank satılık konutlar için "https://www.halkbankgayrimenkul.com.tr/AramaSonuclari?rdKonut=K&il=&ilce=&tur=K1&AltTutar=0&UstTutar=0&AltSeriNo=&UstSeriNo=&Kategori=K&page=1" adresine gidebilirsiniz.

Kadın erkek konut grubumuza > TIKLA KATIL

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 17 Gün Önce
190 bin tl hani nerde göremedik :)