Ziraat Bankkart'ı Olanlara Vatan Bilgisayardan 500 TL İndirim

Ziraat Bankkart'ı Olanlara Vatan Bilgisayardan 500 TL İndirim

Ziraat Bankası ile Vatan arasında imzalanan protokol ile müşterilere 500 TL indirim yolu açıldı.

Finans Magazin 25.5.2022 15:37 0
Ziraat Bankkart'ı Olanlara Vatan Bilgisayardan 500 TL İndirim

Vayan Bilgisayardan Ziraat Bankası müşterilerine özel bir kampnaya duyurusu yayımlandı. Yayımlanan kampanya duyurusuna baktığımızda bankkartı olanlara 500 TL'lik indirim müjdesi verildi.

Ziraat Bankası'nda bir hesabı olan ve Bankkart'a sahip olan vatandaşları ilgilendiren indirim haberi geldi. Edinilen bilgilere göre Bankkart'ı ile Vatan Bilgisayar'da yapılacak alış verişlerde ciddi bir indirim yapılacağı öğrenildi. 

İŞBİRLİĞİ İMZALANDI

Ziraat Bankası ile Vatan Bilgisayar arasında imzalanan protokol ile bu kart üzerinden alış veriş yapan kişilere indirimli fiyat uygulaması yapılacağı öğrenildi. Söz konusu indirimden faydalanmak isteyenler için ise bir harcama limiti de konulduğu öğrenildi. 

BAŞVURU TELEFONDAN

Ziraat Bankkart sahipleri,  söz konusu kampanyaya katılmak istiyorlarsa öncelikle bir kısa mesajla kampanyaya başvurması gerekmektedir. Cep telefonunuzdan VATAN yazarak 4757 'ye göndermeniz durumunda söz konusu kampanyaya başvuru yapabileceksiniz. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası mobil bankacılık şubesinden de söz konusu kampanyaya başvurunuzu yapabilirsiniz.

HARCAMA LİMİTİ

500 TL'lik indirimden faydalanmak isteyenlerin en az 5 bin liralık alış veriş yapması gerekiyor. Bu tutarda alış veriş yapanlara 500 liralık indirim yapılacağı öğrenildi. 

19 HAZİRAN'A KADAR

Söz konusu kampanya bu ay başladı ve 19 Haziran tarihine kadar geçerli olacak.  Söz konusu kampanyanın detayları şu şekilde açıklandı:

 • Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar.com'dan Bankkart'ınızın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile 13 Mayıs - 19 Haziran 2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişinize 500 TL indirim verilecektir.
 • Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr veya VATAN yazıp 4757'ye SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • Kazanılan indirimler 14 Temmuz 2022 tarihinde işlem yapılan kredi kartının ekstresine veya Bankkart'ın bağlı olduğu hesaba yansıtılacaktır.
 • Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği azami indirim tutarı 500 TL'dir.
 • Kampanyadan sadece bireysel kart sahibi Bankkart müşterileri yararlanabilir.
 • Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kart harcamalarına dahil edilecektir.
 • Kampanyaya, kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamazlar.
 • Karta para yükleme, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda verilen indirim tutarı geri alınacaktır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Vatan Bilgisayar kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

KAMPANYA HANGİ ÜRÜNLERDE GEÇERLİ?

Söz konusu kampanya telefon , bilgisayar, mutfak aletleri, televizyon, elektrikli süpürge başta olmak üzere tüm elektronik tüm ürünlerde geçerli olacak.

Kampanyaya başvuru için yukarıda gösterdiğimiz yolları izleyebilirsiniz. Kampanya başvuruları 19 Haziran tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya sadece bankkart sahipleri için geçerli.

Bu kampanyaya benzer kampanyaların diğer ürünler ile marketler tarafından da yapılması gerekiyor. 

Kaynak: Finans7.com

Yorumlar (0)

Seç