Ziraat Bankası'ndan Yılbaşına Özel 750 TL Hediye Para Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ziraat Bankası'ndan Yılbaşına Özel 750 TL Hediye Para Kampanyası!

Ziraat Bankası kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Açıklanan son kampanyaya göre; 750 TL hediye para verilecek! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 3 Ara 2023 0
Ziraat Bankası'ndan Yılbaşına Özel 750 TL Hediye Para Kampanyası!

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası müşterilerine Aralık ayı kampanyalarını açıklarken yılbaşına özel 750 TL para iadesi yapılacağı açıklandı.

Ziraat Bankkart kampanyaları arasında yer alan Yeni Yıl kampanyası kapsamında Ziraat Bankası hesabı olanlara 750 TL bank kart lira kazanma imkanı sunuldu. 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada aranılan şartları taşıyan kişilere 750 liraya varan para iadesi kazanma imkanı sunuldu. İşte kampanyanın detayları...

Ziraat Bankası'ndan Ziraat Bank International AG'ye ilişkin açıklama

ZİRAAT BANKKART ARALIK KAMPANYASI! YILBAŞI HEDİYESİ 750 TL PARA İADESİ YATACAK!

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "Yeni Yıl Alışverişlerinize Toplam 750 TL Bankkart Lira. Yeni yıl alışverişlerinizde 2.500 TL ve üzeri her işleminize 250 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira! ifadelerine yer verildi. Kampanyanın geçerli olduğu sektörler Kuyum ve Mücevherat, Kozmetik, Çiçekçi, Giyim ve Aksesuar sektörü olarak açıklanırken kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart com.tr veya SMS ile katılabilirsiniz. SMS ile katılmak için YENIYIL yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz.

ziraat.jpg

Kampanya süresince Bankkart ile anlaşmalı giyim, ayakkabı, kozmetik, kuyum, ev tekstili, züccaciye, hediyelik eşya, çiçek ve kitap sektöründeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan tek seferde yapacağınız 2.500 TL ve üzeri her alışverişinize 250 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira verilecektir.

Bankkart Lira kazanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Yalnızca e-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Bir işyerinde aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden sadece ilk işlem kampanya kapsamında geçerli olacaktır. Bankkart Liralar, kampanya koşullarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yüklenecektir.

Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 750 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Bankkart | Kredi Kartları | Kartlar | Ziraat Bankası

ZİRAAT BANKASI PARA İADESİ NEREDEN, NASIL ALINIR?

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada kampanyaya son katılma tarihi 31 Aralık 2023 olarak açıklandı. Yukarıda yer alan şartları taşıyan kişilere para iadesi kartlarına anında yüklenecek.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç