Ziraat Bankası'ndan Ramazan Ayında Geçerli 750 TL Hediye Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ziraat Bankası'ndan Ramazan Ayında Geçerli 750 TL Hediye Kampanyası!

Ziraat Bankası, Ramazan ayında müşterilerinde müjdeyi verdi! Alışverişlerde geçerli 750 TL hediye para verilecek! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 9 Mart 2024 0
Ziraat Bankası'ndan Ramazan Ayında Geçerli 750 TL Hediye Kampanyası!

Ramazan ayına artık sayılı saatler kalırken alışveriş telaşı başlayan milyonlarca Ziraat Bankası müşterisine iyi haber geldi. Ziraat Bankası Bankkart sahiplerine yeni kampanyasını duyurdu.

Banka tarafından yapılan açıklamada "Bankkart'ınız ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişinize 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira!" denilerek toplamda 750 liraya varan bankkart lira yükleyeceklerini açıkladı. Kampanya koşulları ve bankkart lira kazanmak isteyen kişiler için yapmaları gerekenler açıklandı...

750 TL BANKKART LİRA HEDİYESİ KAZANMAK İÇİN KAMPANYA KOŞULLARI NELER?

Kampanya 6 Mart -14 Nisan 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den veya RAMAZAN yazıp 4757'ye SMS göndererek katılabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya katılan müşterilerimiz kampanya süresince Bankkart ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden tek seferde yapacakları 750 TL ve üzeri her alışverişlerine 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

ramazan-kampanyasi.jpg

İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yansıtılacaktır.

Söz konusu kampanya kapsamında bankkart sahipleri tek seferde en fazla 750 liraya kadar para puan kazanabilecek. Kazanan para puanlar hediye olarak bankkartlara yüklenecek. Bir sonraki alışverişte bu para puanlar kullanılarak bedava alışveriş yapılmasına olanak sağlanacak.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç