Ziraat Bankası'ndan Akaryakıtta Geçerli 125 TL İndirim Kampanyası!

Ziraat Bankası'ndan Akaryakıtta Geçerli 125 TL İndirim Kampanyası!

Ziraat Bankası, akaryakıt alımlarında geçerli 125 TL indirim kampanyasını açıkladı! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 9 Kasım 2023 0
Ziraat Bankası'ndan Akaryakıtta Geçerli 125 TL İndirim Kampanyası!

Akaryakıt fiyatlarının hızlı bir şekilde değişkenlik göstermesi sonrasında sürücüler, akaryakıtı biraz daha indirimli alabilmek için bankaların sunduğu akaryakıt kampanyalarını araştırıyor. Bu kapsamda Ziraat Bankası’ndan 125 TL kampanyası haberi geldi.

Aktarılan son habere göre 1 Ekim - 15 Kasım tarihleri arasında Ziraat Bankası Bankkart POS’undan farklı günlerde tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alımlarında 125 TL Bankkart TL verilecek. Kampanyanın detayları tek tek açıklandı.

Ziraat Bankası'ndan açıklama: Ülkemizin en büyük sürdürülebilirlik temalı  sendikasyon kredisi ile ekonomiye ve dış ticarete kesintisiz destek -  EKOTÜRK

SON 7 GÜN KALDI
Ziraat Bankası, yaptığı açıklamasında kampanyada son 7 günün kaldığını duyurdu. 15 Kasım tarihinde sona erecek kampanyanın detaylarına ilişkin şu açıklama yapıldı:

“1 Ekim - 15 Kasım 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz harcamalarınıza 125 TL Bankkart Lira verilecektir”

Bankkart | Kredi Kartları | Kartlar | Ziraat Bankası

Tüm bankaların son dakika gelişmelerinden anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;