Ziraat Bankası'ndan 2.el ucuz konut satışı: İşte satılık konutlar ve fiyat listesi 2023
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ziraat Bankası'ndan 2.el ucuz konut satışı: İşte satılık konutlar ve fiyat listesi 2023

Ziraat Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada ucuza ev satışlarının başladığına yer verildi.

Emlak 20 Mayıs 2023 19:51 0
Ziraat Bankası'ndan 2.el ucuz konut satışı: İşte satılık konutlar ve fiyat listesi 2023

Ziraat Bankası uygun fiyata ev satışlarına başladı.

Ziraat Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve 34 şehirde ucuza konut satışı yapılacağına yer verildi. Banka tarafından yapılan açıklamaya baktığımızda konut fiyatlarının 190 bin TL ile 3 milyon TL arasında olduğu görüldü. Bizde bu yazımızda bankadan ucuz konut sahibi olmak isteyenler için konut fiyatlarına ve konutların bulunduğu illere yer verdik.

HANGİ İLLERDE KONUT SATIŞI YAPILACAK?

Ziraat Bankası 2.el konut satışı yapılacak iller sırası ile şu şekilde;

İstanbul, Ankara, İzmir, Afyonkarahisar, Ağrı, Antalya, Artvin, Bingöl, Bitlis, Bolu, Çanakkale, Çorum, Edirne, Eskişehir, Giresun, Mersin, Kayseri, Kocaeli, Konya,
Mardin, Muğla, Sakarya, Samsun, Siirt, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Van, Yozgat, Zonguldak, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Ardahan.

NASIL OLUYOR?

Ziraat Bankası , elinde olan konutları, arabaları ve arsaları internet üzerinden satışa sunuyor. Satışa sunulan konutlar , uygun fiyatlara vatandaşlara veriliyor ve parası olmayanlar için kredi de veriliyor.

İşte satışa sunulan konutların bir kısmı şu şekilde:

ZİRAAT BANKASI'NDAN KONUT NASIL SATIN ALINIR?

Ziraat Bankası tarafından internet üzerinden satışa çıkarılan konutların nasıl alınabileceği merak ediliyor. Bunun için öncelikle en yakın Zİraat bankası şubesine giderek bu konuda başvuru yapılması gerekiyor. Burada başvuru işlemleri yapılarak müşterilere sisteme giriş bilgileri veriliyor. Burada teklif veren vatandaşlar belirli bir sürenin sonunda en yüksek teklifi vermiş olmak şartıyla evleri satın almaya hak kazanıyorlar.

Detaylar: https://e-satis.ziraatbank.com.tr/gm-index.intengo

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç