Ziraat Bankası'ndan 23 Nisan'a Özel Kampanya! 300 TL Hediye Para Verilecek!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ziraat Bankası'ndan 23 Nisan'a Özel Kampanya! 300 TL Hediye Para Verilecek!

Ziraat Bankası kampanyalarını duyurmaya devam ediyor! Son olarak 23 Nisan'a özel kampanyasını açıkladı! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 20 Nisan 2024 0
Ziraat Bankası'ndan 23 Nisan'a Özel Kampanya! 300 TL Hediye Para Verilecek!

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası 23 Nisan'a özel kampanya duyurusu yayımladı. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler için başvuru şartları ve kampanya detayları açıklandı.

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "19-23 Nisan 2024 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile Çocuk Eğlence Oyun Parkları ve Oyuncak sektöründeki üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 300 TL Bankkart Lira hediye!" denilerek toplamda 300 liraya kadar bankkart para hediyesi vereceğini duyurdu.

ZİRAAT BANKASI BANKKART HEDİYE PARA 23 NİSAN KOŞULLARI NELERDİR?

Kampanya 19-23 Nisan 2024 tarihlerinde geçerlidir. Kampanyaya Bankkart Mobil'den veya bankkart.com.tr'den katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanya dönemi içerisinde Bankkart'ınız ile çocuk eğlence oyun parkları ve oyuncak sektöründeki üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL, toplam 300 TL Bankkart Lira verilecektir.

23-nisan-kampanyasi.jpg

E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya müşteri bazındadır ve en fazla 300 TL Bankkart Lira kazanılabilecektir. Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına Bankkart Liralar anında yüklenecektir.

Harcama tutarı için Bankkart'ın kredi kartı ve banka kartı özelliği ile yapılacak işlemler dikkate alınacaktır. Kampanya kapsamında Bankkart Lira verilecek işlemler peşin veya taksitli yapılabilir. Bankkart'ınız ile yaptığınız alışverişlerinizi hesap kesim tarihine kadar dilediğiniz zaman, kazandığınız Bankkart Liralarınız ile ödeyebilirsiniz.

Bu şartları yerine getiren kişilere Ziraat Bankası toplamda 300 liraya kadar bankkart hediye lira yükleyecek. Kampaya 23 Nisan 2024 tarihinde yani 72 saat içinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler işlemlerini bu tarihe kadar tamamlamaları durumunda hediye bankkart liraları kazanabilecekler.

Tüm banka kampanyalarından anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç