Yürümeyi Sevenler İçin Yeni İş Kapısı! Günde 5 Saat Yürüyerek Ayda 9 Bin TL Kazanabilirsiniz...

Yürümeyi Sevenler İçin Yeni İş Kapısı! Günde 5 Saat Yürüyerek Ayda 9 Bin TL Kazanabilirsiniz...

Son zamanlarda para kazanmanın alternatif yollarını arayanlar için yeni bir iş kapısı!

İş İlanları 4 Ağu 2022 16:26 0
Yürümeyi Sevenler İçin Yeni İş Kapısı! Günde 5 Saat Yürüyerek Ayda 9 Bin TL Kazanabilirsiniz...

Son zamanlarda para kazanmanın alternatif yollarını arayanlar için yeni bir iş kapısı! Günde sadece 5 saat yürüyerek ayda 9 bin liraya kadar gelir elde edebilirsiniz. İşte detaylar...

Evden,ofisten çalışarak para kazanmanın yanı sıra para kazanmak için yeni platformlar doğuyor.Yürüyen reklam panosu ile beraber sadece yürüyerek günlük 300 liraya kadar para kazanabilirsiniz.

300 LİRAYA KADAR PARA KAZANABİLİRSİNİZ

Enflayonun ile birlikte hayat pahalılığı son yıllarda iyice arttı. Bununla birlikte vatandaşlar gıdadan elektriğe, doğal gazdan suya kadar gelen zamlarla sarsıldı. Bundan dolayı vatandaşlar normal işlerinin yanında bir de ek iş yapmak için araştırmalara başladı. Özellikle sosyal medyada yürüyerek para kazanma konusu çok fazla dikkat çekerken yürüyen reklam panosu doğrultusunda sadece yürüyerek günlük 300 TL’ye kadar para kazanılabileceği bildirildi.

HIZLICA YAYILACAK

Teknolojinin kullanımının artması ile birlikte gelişen diğer bir sektörde reklamcılık oldu. Eski reklam panoları zamanla yerini dijital reklam panolarına bırakırken birçok reklam sektörü TV reklamlarına yöneldiği belirtildi. İnsanlık şimdilerde ise para kazanmaya farklı bir bakış açısı getirecek olan yepyeni bir reklamcılık şekliyle karşı karşıya olduğu belirtildi. Yakında çevremizde birçok yerde göreceğimiz gibi bu yöntemin hızlıca yayılması bekleniyor.

GÜNDE 8 SAAT ÇALIŞILABİLİR

Günde 8 saat yürüyerek kazanç sağlayabileceğiniz belirtilerek Yürüyen Reklam Panosu adı verilen bu sistem insan etkileşimini baz aldığı belirtildi. Bu doğrultuda şu anda gelişmeye yönelik bir sistem olarak tanıtılan bu reklam sistemi işi insanların ilgilerini iyiden iyiye çektiği aktarıldı.

Uygulama suan sadece İstanbul’da uygulamaya konuldu. Bu kapsamda size verilen reklam panosu sırt çantası ile size belirlenen lokasyonlarda günlük 8 saate kadar yürüyerek reklamı vatandaşlara göstermek sureti ile para kazanabilirsiniz.

5 SAAT YÜRÜMEYE GÜNLÜK 300 TL

Öğrenci ve gençlerin yoğun ilgi gösterdiği bu iş için günde 5 saat yürüyerek günlük 250 – 300 TL arasında para kazanabileceğiniz belirtildi.

Görüş ve yorumlarınızı yorum kısmından yazabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

Seç