Yer İstanbul: Kalemle cinayet işlendi

Yer İstanbul: Kalemle cinayet işlendi

İstanbul'da meydana gelen olayda bir börekçi çalışanı, araca şişe atan kişiyi kalemle öldürdü.

3.Sayfa 18 Kasım 2023 0
Yer İstanbul: Kalemle cinayet işlendi

Kalem gerçekten de kılıçtan keskinmiş: İstanbul'da bir kiş, tartıştığı kişiyi kalemle öldürdü.

İstanbul Beyoğlu'nda meydana gelen feci olayda 43 yaşındaki bir kişi alkol alıp yol kenarına oturdu. Yol kenarında alkol tüketmeye devam eden bu kişi, elindeki şişeyi börekçi dükkanına ait olan araca doğru fırlattı.

Börekçide çalışmakta olan 21 yaşındaki Derviş K adlı kişi ise bunu gördü ve dışarı çıktı.

3 kişilik grubun yanına gelen çalışan, gruba tepki gösterdi. Grup ise şişeyi atan kişinin Engin Yalçın olduğunu söyleyerek onu gösterdi. Bu sırada çalışan, söz konusu isme bağırdı ve elinde bulunan kalemi Engin Yalçın'ın altına sapladı.

Kalem direkt olarak Yalçın'ın alnına girdi ve ciddi bir kanamaya neden oldu. Ağır halde yaralanan bu kişi hemen hastaneye kaldırıldı. Saldırıyı yapan kişi ise Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Mahkemeye sevk edilen bu kişi tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken hastanede 1 haftadır tedavi görmekte olan kişi hayatını kaybetti.

Yalçın'ın ölmesi sonrası Derviş K. yeniden gözaltına alındı ve mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

OLAY KAMERALARA YANSIDI

Bundan bir hafta önce meydana gelen feci olayın görüntüleri de ortaya çıktı. Çevredeki bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde şişenin atılması sonrası börekçi çalışanının bölgeye geldiği ve kısa süredeki tartışma sonrası elindeki kalemi onun alnına soktuğu görülüyor. İşte söz konusu görüntüler:

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;