Yeni Honda Accord'un Görüntüsü Geldi: Yine Büyüleyecek

Yeni Honda Accord'un Görüntüsü Geldi: Yine Büyüleyecek

Yeni Honda Accord'un nasıl görüneceği belli oldu. İşte gelen son görüntüler ve yeni Accord'un görüntüsü.

Taşıt 8 Tem 2022 10:18 3
Yeni Honda Accord'un Görüntüsü Geldi: Yine Büyüleyecek

Yeni Honda Accord'un nasıl görüneceği belli oldu.

Son dönemlerde çıkan bilgilerden yola çıkılarak hazırlanan yeni Honda Accord'un görüntüsü ortaya çıktı. Japonya merkezli dünya otomotiv devi Honda'nın üst modeli olan Honca Accord, her ihtiyaca, müşterilerinin tüm taleplerine uygun imkanları sağlayacak.

Amerika'da en çok satan Honda modeli olma özelliği taşıyan Honda'nın sedan modeli olan Accord, yenilenen görünümü ile adındna çokça bahsettirecek. Gelen son bilgiler, görüntülerle büyüleyecek Honda Accord'un önümüzdeki yıllarda satışa sunulacağı öğrenildi.

Casus fotoğraflardan yola çıkılarak Yeni Honda Accord'un resmi sızdırıldı. Resmi olmayan render görüntülerle oluşturulan yeni Accord büyüledi. 

BOYUTLARININ AYNI OLMASI BEKLENİYOR

Accord'un eski modelle aynı boyutta olacağı bildirilirken kulislerde konuşulan bilgilere göre Honda'nın aracı yeniden tasarlayacağı öğrenildi. Yeni Accord'un ince farlar, iyi görünümlü bir alt tampon ve büyük bir ızgaralı olarak görüneceği öğrenildi. 

Gelen render görüntülere bakıldığında Honda'nın şimdiki modelinde gördüğümüz duruma benzer bir tavan çizgisi olduğu görülüyor. Bunun yanı sıra Honda'nın yeni nesil model için şimdiki platformu devam ettirmesinin de ihtimaller arasında olduğuna yer verildi.

ŞİMDİKİ ACCORD'UN ÖZELLİKLERİ

Honda'nın şimdiki Accord'u 194 beygir gücü ve 1500 motor dörtt silindirli şekilde ya da 254 beygir güçlü dört silindirli şekilde satışa sunuluyor. 

YENİ ACCORD NE ZAMAN PİYASAYA SÜRÜLECEK?

Yeni Accord'un ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. 

ŞİMDİKİ ACCORD'UN FİYATI

1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive segmenti 1.041.300 TL'den satılıyor.

1.5L VTEC Turbo Benzin Otomatik Executive+ 1.082.100 TL'den satılıyor.

Yorumlar (3)

Seç


Ziyaretçi 20 Gün Önce
Arkası aynı audi a7
Ziyaretçi 36 Gün Önce
Audi a6 yada benziyor
Ziyaretçi 42 Gün Önce
Ford mustang benziyor