Yediiklim Yayıncılık Kimin , Sahibi Kim? KPSS 7 İklim Yayınları

Yediiklim Yayıncılık Kimin , Sahibi Kim? KPSS 7 İklim Yayınları

Yediiklim yayınları kimin ? Yedi İklim adlı KPSS yayınlarının sahibi kim?

Kültür Sanat 2 Ağu 2022 12:55 0
Yediiklim Yayıncılık Kimin , Sahibi Kim? KPSS 7 İklim Yayınları

Yediiklim yayınları kimin? Sahibi kim?

Son saatlerde sosyal medya üzerinde en çok araştırılan konuların başında Yediiklim yayınları oldu. Öğrenciler, sınavlara giren adaylar, KPSS'ye giren , girecek adaylar, Yediiklim yayınlarının kimin olduğunu araştırmaya başladı.

Yediiklim yayınları resmi sayfasına baktığımızda kimin olduğu, nasıl yayın hayatına başladığı ve detayları şu şekilde verildiği görüldü:

"İzmir merkezli olarak 2003 yılında yayıncılık, 2006 yılında eğitim hayatına başlayan YEDİİKLİM AKADEMİ, yayınlarındaki tutarlılık ve gerçek sınav formatına yakın özgün içerikler sayesinde Türkiye'nin ilk akla gelen kurumu olmuştur. Kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu, verimli eğitim ve çalışma ortamı, bireysel rehberlik hizmeti, yenilikçi, dinamik ve rekabetçi eğitim anlayışımız ile kısa zamanda İzmir'de saygın bir kurs olarak yerini almıştır.

İzmir kadromuzdaki akademik ve uzman öğreticiler, tüm Türkiye'deki 82 Şubemizde kullanılan yayınların yazar kadrosu olmanın grurunu taşımaktadır. Her biri yılların verdiği deneyimle beraber alanında uzmanlaşmış dinamik eğitmen kadrosu, bilimsel yenilikçi eğitim ve öğretim teknikleriyle, kişiye özel meslek danışmanlığı ve rehberlik hizmetleri sunan, başarıyı kendisine hedef edinmiş öğrenci odaklı tek kurumdur. 

Yediiklim Akademi, KPSS Öğretmenlik, KPSS Memurluk, KPSS-Müfettişlik Uzmanlık, ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitim Sınavı), YDS (Yabancı Dil Sınavı), DGS (Dikey Geçiş Sınavları)  hazırlık kursları ile; iş hayatı ve akademik kariyer için tam donanımlı, sektörde aranan değerlere sahip bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları, dereceleri ve kamu kurumlarına yerleştirme oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin ve aynı zamanda sektördeki lider olma vizyonumuzun da önemli bir göstergesidir. 

 Konak binamızda; donanımlı ; kütüphane, seminer salonu, amfi derslik sistemi ile projeksiyon, akıllı tahta, uzaktan eğitim seti gibi teknolojik desteklerle çağın gereksinimlerine uygun, konforlu eğitim hizmeti sunulmaktadır. Deneyimli eğitim kadrosu, alanında uzman eğitim danışmanları ve çağdaş fiziksel koşulları ile başarıyı ilke edinen Yediiklim; Konak ve Karşıyaka şubeleri ile birlikte toplam 2 şubede binlerce öğrencisinin başarısını paylaşmaya devam etmektedir."

Yorumlar (0)

Seç