Yapı Kredi'den Aralık kampanyası geldi: Faizsiz 15.000 TL verilecek
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Yapı Kredi'den Aralık kampanyası geldi: Faizsiz 15.000 TL verilecek

Yapı Kredi Bankası tarafından bir açıklama yapıldı ve sıfır faizli 15 bin TL kredi başvurusunun başladığına yer verildi.

Bankalar 1 Ara 2023 0
Yapı Kredi'den Aralık kampanyası geldi: Faizsiz 15.000 TL verilecek

Yapı Kredi Bankası'ndan 0 faizli 15 bin TL.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve ilk defa banka müşterisi olacak kişilere 15 bin TL verileceğine yer verildi. Faizsiz olarak 6 ay vade ile verilecek söz konusu nakit avansın geri ödemeleri 2 bin 500'er TL'lik taksitlerle yapılacak.

Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

"1 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil'i indirerek Yapı Kredili olun, TROY logolu kredi kartı da alarak 15.000 TL'ye varan Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanın!"

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyadan 1 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında Yapı Kredi’ye ilk defa müşteri olanlar yararlanabilecektir.
Kampanyadan Yapı Kredi Mobil'i indirip "Yapı Kredi Müşterisi Ol" adımından ilerleyerek süreci tamamlayan müşteriler yararlanabilecektir. Süreci bu şekilde tamamlamayan müşteriler Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanamayacaktır.
Kampanyadan Yapı Kredi Mobil üzerinden müşterimiz olduktan sonra 15 gün içerisinde bireysel kredi kartı başvurusunda bulunup, başvurusu bankamızca değerlendirildikten sonra onaylanması ve kartlarının kullanıma açılması durumunda yararlanabilecektir.
Kampanya tanımlamaları kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içerisinde yapılacaktır. Kampanya tanımı sonrasında 15 Ocak 2024'e kadar faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanılabilecektir.
Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasından kapsamında kredi kartı açılışından sonra sadece bir kez faydalanılabilecektir. Kampanya kapsamında kullanılacak maksimum taksitli nakit avans tutarı 15.000 TL'dir ve sadece 6 ay vade için geçerlidir. Koşulların sağlandığı tutarın tek seferde çekilmesi gerekmektedir. Parçalı kullanımlarda faiz yansıyacaktır.
Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatından 15 Ocak 2024'e kadar Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi veya ATM üzerinden yararlanılabilecektir.
Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı sadece bireysel kredi kartları ile kullanılabilecektir.
Yapı Kredi, kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç