Yapı Kredi TROY karta nasıl geçilir?

Yapı Kredi TROY karta nasıl geçilir?

Son dakika haberi: Yapı Kredi Bankası TROY sistemine nasıl geçilir? TROY'a geçiş nasıl yapılır? İşte gelen son dakika bilgileri.

Bankalar 13 Kasım 2023 2
Yapı Kredi TROY karta nasıl geçilir?

Yapı Kredi Troy karta nasıl geçilir?

Yapı Kredi Bankası müşterileri, son günlerde yaşanan durum sonraso TROY ödeme sistemine geçmek için araştırmalara başladı. Başlayan araştırmalarda vatandaşlar, Yapı Kredi Troy karta nasıl geçilir? sorusunun cevabını araştırmaya başladı.

Türkiye'de milyonlarca müşterisi olan Yapı Kredi Bankası'nın yüz binlerce kredi kartı müşterisi var. Kredi kartı müşterisi olan vatandaşlar ise son günlerde bankanın diğer ödeme altyapılarından TROY'a geçmek için başvuruda bulunmak istiyor.

BOYKOT GİTTİKÇE BÜYÜYOR

İsrail'in Gazze'ye yönelik düzenlediği saldırılar ve hayatını kaybeden on binlerce çocuk, kadın sivil vatandaşlar için dünyada birçok ülke ayağa kalkarken İsrail, saldırılarını her geçen gün daha da artırıyor ve Gazze'de kalıcı olabileceğini açıklıyor.

Türkiye'de de İsrail'e karşı bir boykot kampanyası başladı. Başlayan kampanya kapsamında İsrail menşeli ürünler boykot edilmeye başlanırken başta Türkiye olmak üzere diğer ülkelerin ürünleri kullanılıyor.

Son günlerde en çok boykot edilen konu ise bankacılık sektöründe oldu. İsrail altyapılı ödeme sistemlerinden Türkiye'nin ödeme yöntemi olan TROY'a geçişler her geçen gün artarken vatandaşlar, kredi kartlarında TROY altyapısını kullanmak için bankalara başvuru yapıyor.

Bu kapsamda Yapı Kredi Bankası müşterileri de TROY ödeme sistemine geçmek için neler yapabileceğini araştırmaya başladı. Bu konuda banka ile yaptığımız görüşmede banka, mobil uygulama üzerinden ya da şubelerden TROY ödeme sistemine geçilebileceğini bildirdi.

Siz TROY'a geçebildiniz mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

Yorumlar (2)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


Ziyaretçi 15 Gün Önce
click bait yapmayın
Ziyaretçi 15 Gün Önce
Mobil uygulamada troy karta geçiş diye bir seçenek göremedim.
;