Yapı Kredi emekli promosyonuna 500 TL zam geldi: Ne kadar oldu?
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Yapı Kredi emekli promosyonuna 500 TL zam geldi: Ne kadar oldu?

Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan son dakika açıklamasında emeklilere 9 bin liraya kadar promosyon verileceği aktarıldı.

Bankalar 9 Ağu 2023 17:51 0
Yapı Kredi emekli promosyonuna 500 TL zam geldi: Ne kadar oldu?

Yapı Kredi emekli promosyonuna 500 lira zam geldi. İşte yeni promosyon miktarı.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve açıklamada emekli banka promosyonuna zam geldiğine yer verildi. Promosyona gelen zamma baktığımızda emeklilere maaşlarına göre 9 bin liraya kadar promosyon verileceği bildirildi. Peki Yapı Kredi Bankası emekli promosyonu ne kadar?

Yapı Kredi Bankası'nın Ağustos ayı kampanyasına baktığımızda 3 yıl boyunca bankada kalmayı taahhüt eden emeklilere 9 bin liraya kadar promosyon verileceği duyuruldu. Maaşa göre verilecek promosyon miktarları şu şekilde:

3.499 TL'ye kadarsa 4.500 TL;
3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 5.250 TL;
7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.750 TL;
10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.500 TL nakit promosyon ödenir.

Promosyon kampanyasına dair diğer bilgiler ise şu şekilde:

Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 500 TL ek nakit ödül ödenir.
Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.
1 Ağustos 2023 – 31 Ağustos 2023 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya mevcut kart/kartları ile; promosyon başvuru tarihini takip eden 2 ay içerisinde toplam 500 TL harcama yapan müşterilerimiz ek 1000 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ay içerisinde yapılacaktır.
Kampanya döneminde Ek Ödül Taahhütnamesi’ni imzalayan müşterilerimiz 30.06.2023 ve 30.09.2023 tarihleri arasında minimum 25.000 TL değerinde bireysel ihtiyaç kredisi kullanımında ek 500 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda Ekim ayı içerisinde yapılacaktır.
Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 31 Temmuz 2023 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanyadan 31 Temmuz 2023 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.
9.000 TL'ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.
Fatura ve kredi kartı kampanyasından hak edilen ödüller, müşterinin emekli maaş hesabına yatırılacaktır.
Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon/ek nakit ödül tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapılır.
Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.
Nakit promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon/ek nakit ödül verilmez.
Nakit promosyonun/ek nakit ödülün ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma taşınması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon/ek nakit ödül tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Sizce bu promosyon miktarı yeterli mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazın. Kadın erkek emekliler bu sayfada Tanışmak ve bilgi alış verişi için > TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç