Yapı Kredi emekli banka promosyonu 2023 duyurusu geldi

Yapı Kredi emekli banka promosyonu 2023 duyurusu geldi

Yapı Kredi Bankası'ndan bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada banka 7 bin 500 liraya kadar promosyon verdiğini duyurdu.

Bankalar 20 Ocak 2023 20:55 0
Yapı Kredi emekli banka promosyonu 2023 duyurusu geldi

Yapı Kredi'nin emeklilere promosyon kampanyası 2023.

Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere verilen promosyon ödemesinde son dakika açıklaması geldi. Yapılan açıklamada banka , 31 Ocak 2023 tarihine kadar başvuru yapanlara 7 bin 500 liraya kadar promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Biz de finans7.com olarak bu yazımızda Yapı Kredi Bankası'nın emeklilere yönelik başlattığı promosyon kampanyasının detaylarına yer verdik.

Banka, maaşını Yapı Kredi'ye taşıyacak vatandaşlara , nakit olarak 7 bin liraya kadar promosyon verdiğini duyururken ek ödemelerle birlikte promosyon miktarının 7 bin 500 liraya kadar çıkarıldığını bildirdi. Bankanın resmi açıklamasında , maaşa göre promosyon ödemesi şu şekilde verildi:

bir aylık net gelir
3.499 TL'ye kadarsa 4.200 TL;
3.500 TL-7.499 TL arasındaysa 4.900 TL;
7.500 TL- 9.999 TL arasındaysa 6.300 TL;
10.000 TL’ nin üzerindeyse 7.000 TL promosyon ödemesi yapılır.

Promosyon ödemesi için başvurular 31 Ocak 2023 tarihine kadar alınacak.  Yukarıdaki rakamlara ek olarak vatandaşlara 500 liraya kadar ek ödüller de verilecek. Ek ödül detayları şu şekilde:

Ek Ödül Taahhütnamesi’nin imzalanması sonrasındaki 60 gün içerisinde iki yeni fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda maaş baremi bağımsız 200 TL ek nakit ödül ödenir.
1 Kasım 2022 – 31 Ocak 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 28.02.2023'e kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 300 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır.
Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedir.
Kredi kartı kampanyasından 20 Ocak 2022 – 31 Aralık 2022 arasında ek ödül taahhüdü veren ve ödülden faydalanan müşteriler, taahhütlerini iptal edip tekrar taahhüt vermeleri durumunda kampanyadan faydalanamazlar.
Kampanyadan 1 Ocak 2023 tarihi itibariyle Yapı Kredi Bankası’ndan promosyon taahhüdü bulunan ve bir diğer SGK emekli aylığı getiren müşteriler yararlanamazlar.
7.500 TL'ye varan promosyon kampanyası kapsamında promosyon/ek nakit ödül başvurusu işlemleri Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve şubelerimiz aracılığı ile yapılabilir.
Fatura ve kredi kartı kampanyasından hak edilen ödüller, müşterinin emekli maaş hesabına yatırılacaktır.
Sosyal Güvenlik Kurumundan (SGK) birden fazla gelir/aylık ödemesi alınıyor olması durumunda ödenecek promosyon/ek nakit ödül tutarı, koşulların sağlandığı tarih itibarıyla, Banka aracılığı ile yatan en son gelir/aylık tutarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapılır.
Nakit promosyon ödemesi üç yıl için peşin olarak yapılır ve üç yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.
Nakit promosyon/ek nakit ödül ödemesi yapıldıktan sonra üç yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon/ek nakit ödül verilmez.
Nakit promosyonun/ek nakit ödülün ödendiği tarihten itibaren üç yıl içerisinde; herhangi bir sebeple gelir/aylığın farklı kuruma emekli maaşı taşıması ya da SGK tarafından gelir/aylık ödemesinin kesilmesi durumunda Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın ödenen toplam promosyon/ek nakit ödül tutarı şartın bozulduğu tarih esas alınmak suretiyle taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
Maaş taşıma ve promosyon başvurunuz esnasında size referans olan bir tanıdığınız varsa Referans verilen emeklinin maaşının Yapı Kredi Bankası'na taşınması ve promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından referans veren Yapı Kredi Bankası müşterisinin kampanya ödüllendirmesi yapılır.
Referans veren müşterinin kampanya ödüllendirmesi, Yapı Kredi Bankası'ndaki TL Vadesiz mevduat hesabına yapılır. Referans verilen emeklinin promosyon ödemesinin gerçekleşmesinin ardından 60 gün içerisinde uygun hesabı bulunmayan referans veren müşteri için kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmaz.
Kampanyaya katılım sağlayan emeklilerin 180 gün içerisinde maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşımış ve promosyon almış olması gerekmektedir. Emekli maaşının 180 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası'na taşınmaması ve emeklinin promosyon almaması durumunda kampanyadan yararlanılamaz.
Referans kampanyasına katılmış olan emekli müşterilerin promosyon taahhüdünü yenilemeleri veya iptal etmeleri durumunda, referans kampanyasına katılımları iptal olmaktadır. Emekli müşterilerin referans kampanyasına tekrar katılım sağlamak istemeleri halinde, öncelikli olarak kampanya şartlarını o gün itibarıyla sağlamaları gerekmektedir. Kampanya katılım şartlarını sağlayan emekli müşteriler için emekli maaşı promosyon taahhüdü başvurusu yapılırken, yeni bir referans kodu girilerek referans kampanyasına tekrar dahil olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyenlerin Yapı Kredi şubelerinden ya da e devlet üzerinden banka değişikliği yapabileceği bildirildi. 

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç