Yapı Kredi Bankası'ndan Emekliye 7750 TL Promosyon ve 2 Bin TL Faizsiz Kredi

Yapı Kredi Bankası'ndan Emekliye 7750 TL Promosyon ve 2 Bin TL Faizsiz Kredi

Yapı KRedi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı ve emekli maaş promosyonlarına zam yapıldığına yer verildi.

Emekli Haberleri 16 Tem 2022 21:30 0
Yapı Kredi Bankası'ndan Emekliye 7750 TL Promosyon ve 2 Bin TL Faizsiz Kredi

Yapı Kredi'den emekliye zam ve faizsiz kredi.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir son dakika açıklaması yapıldı. Yapılan açıklamada emeklilerin banka promosyonlarına zam yapıldığına yer verildi. Daha önce 5 bin lira civarında banka promosyonu veren Yapı KRedi, yaptığı yeni güncelleme ile 7 bin 750 liraya kadar promosyon vereceğini duyurdu.

YENİ BAŞLADI

Temmuz ayında başlayan söz konusu kampanyada, maaşını Yapı Kredi Bankası'na taşıyan vatandaşlara maaşına göre promosyon ödemesi ve buna ek olarak ödüller , sıfır faizli 2 bin TL'ye kadar avans kullandırılacağına yer verildi. 

"16 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında SGK emekli aylığı üç yıl boyunca Yapı Kredi’den alma taahhüdü veren müşterilerimiz 5.250 TL'ye varan nakit promosyon fırsatından yararlanabileceklerdir." ifadeleri ile yayınlanan söz konusu duyuruya baktığımızda bankanın, maaşını taşıyan ve yanında emekli arkadaşınıa da getiren kişilere, her emekli için 250 liralık ödül verileceği bildirildi.

10 kişi ile sınırlı olan bu uygulama ile bir emekli en fazla 2 bin 500 lira para kazanabilecek.  5 bin 250 lira promosyon ve buna ek olarak 2500 liraya kadar kazanılabilecek ödül ile birlikte bir emekli , Yapı Kredi Bankasından 7 bin 750 lira nakit para alabilecek. 

0 FAİZLİ 2 BİN TL

Bunların yanı sıra emeklilerin hesaplarına 0 faizle kullanabilecekleri 2 bin liralık avansın da tanımlanabileceğine yer verildi. Açıklamada, "Kampanyanın başlangıç tarihi itibarıyla Ek Ödül Taahhütnamesi imzalayan müşterilerimiz, ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk günü başlayacak ve üç ay devam edecek şekilde 0 faizle 2.000 TL’ye kadar esnek hesap limitinden faydalanabileceklerdir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için nakit promosyon ödemesi alınan ayın son gününe kadar esnek hesap sahibi olunması gerekmektedi" denildi. 

E DEVLETTEN BAŞVURU İMKANI

Yapı Kredi Bankası tarafından konu ile ilgili yapılan son dakika açıklamasında maaş taşıma işleminin e devlet kapısı üzerinden yapılabileceğine yer verildi. Bunun yanı sıra bankaya müracaat ederek de konu hakkında detaylı bilgi alabilir, maaş taşıma işlemi yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI DA VERİLİYOR

Bu kampanyaların yanı sıra bir de kredi kartı ile yapılacak harcamalara verilecek ödüller var. Bankadan yapılan açıklamada Temmuz ayı sonuna kadar maaşını taşıyanlara bu ödüllerin verileceği bildirildi. Açıklamada, "8 Temmuz 2022 – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında ilk kez kredi kartı alan veya promosyon başvuru tarihinden önceki 3 ay içerisinde mevcut kart/kartları ile hiç harcama yapmamış olan müşteriler; kampanya başlangıç tarihinden 31.07.2022'ye kadar yapacakları toplam 500 TL harcama sonrasında ek 150 TL nakit promosyon almaya hak kazanacaklardır. Ödeme kişilerin emekli maaş hesaplarına ve hala ek ödül taahhütnamesinin iptal edilmemesi durumunda ilk maaş ödemesini aldığı ayı takip eden ayın ilk haftası yapılacaktır." ifadelerine yer verildi. 

Yorumlar (0)

Seç