Yapı Kredi Bankası'ndan Akaryakıt Kampanyası!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Yapı Kredi Bankası'ndan Akaryakıt Kampanyası!

Yapı Kredi Bankası SHELL istasyonlarında geçerli 100TL hediye kampanyasını duyurdu! İşte kampanyanın detayları...

Bankalar 9 Ağu 2023 09:15 0
Yapı Kredi Bankası'ndan Akaryakıt Kampanyası!

Akaryakıt fiyatları vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. ÖTV ve KDV zammının ardından 6 TL birden artan benzin ve motorin fiyatları 35 TL'yi aşmış durumda. Araç sahipleri 'Akaryakıt fiyatlarında zam ya da indirim haberi var mı? Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?' sorularını araştırırken beklenen haber geldi. O bankadan araç sahiplerine nefes aldıracak kampanya! Sürücüler bu haberle bayram edecek. LPG'ye zam yerine indirim müjdesi.

Brent petrol fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar ile birlikte değişen akaryakıt fiyatları sürücülerin gündeminde. Akaryakıt fiyatlarına peş peş zamlar gelirken benzin ve motorin fiyatları 35 TL'yi aşmış durumda. Artan fiyatlar karşısında zorlanan sürücüler 'Akaryakıt fiyatlarında indirim haberi var mı? Bugün akaryakıt fiyatları ne kadar?' sorularını araştırmaya başladı. Beklenen haber ise o bankadan geldi. Akaryakıt fiyatlarında dev indirim! Rakamı duyan akaryakıt istasyonlarına koşuyor.

AKARYAKIT FİYATLARINDA DEV İNDİRİM! SÜRÜCÜLER BAYRAM EDECEK
Akaryakıt fiyatları ile ilgili flaş gelişme! Shell yeni kampanyasını duyurdu, LPG fiyatlarında dev indirim. Bu kampanya kapsamında katılanlara 100 TL puan hediye edilecek ve bir sonraki yakıt alımında puanlar kullanılarak toplam tutardan 100 TL indirim yapılacak. Bu puanlar benzin motorin veya LPG alımlarında da kullanılabilir.


Konu ile ilgili olarak kampanya hakkında yapılan duyuruda 01 Temmuz – 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında, ilk alışverişten önce kampanyaya katılmak üzere SMS gönderen ve kampanyaya katılan World Üyesi Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 350 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan, Yapı Kredi Bireysel kartı, Yapı Kredi Banka kartı ve Yapı Kredi Business kart sahibi müşteriler, 22 Ağustos tarihinden itibaren akaryakıt ve otogaz alışverişinde kullanılmak üzere 80 TL Shell Puan kazanacaktır.

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç