Yapı Kredi Bankası Kasım Ayı Promosyon Tutarını Açıkladı!

Yapı Kredi Bankası Kasım Ayı Promosyon Tutarını Açıkladı!

Bankaların her ay güncellediği emekli promosyon ödemeleri Kasım ayında netleşiyor! Yapı Kredi bankası, Kasım ayında emeklilere ödeyeceği promosyon tutarını açıkladı! İşte haberin detayları...

Emekli Haberleri 4 Kasım 2023 0
Yapı Kredi Bankası Kasım Ayı Promosyon Tutarını Açıkladı!

Emekliler maaşlarını aldıkları bankalardan emekli maaş promosyonu alabiliyorlar. 3 yıllık promosyon sözleşmesi karşılığında yapılan bu ödemeler emekliler için ek gelir oluyor. Yaşanan ekonomik bozulmalar karşısında emeklilerin bütçelerine destek sağlayan emekli maaş promosyonlarında bankalar yeni tarifeleri açıkladılar. Kasım ayında Yapı Kredi Bankası’nın uygulayacağı emekli maaş promosyonu kampanyasının ayrıntıları da belli oldu.

YENİ TARİFE BELLİ OLDU!

Yapı Kredi Bankası tarafından emekli maaş promosyonu kampanyasında uygulanan tarife açıklandı. Kasım ayında yapılacak olan bu ödemelerin ne kadar olduğu belli oldu. Emeklilerin maaş skalalarına göre bu ödemeler gerçekleştiriliyor. Emekli maaşları 3.500 TL’ye kadar olanlara 4.500 TL, 3.500 TL ile 7.500 TL arasında olanlara 5.250 TL, 7.500 TL ile 10.000 TL arasında olanlara 6.750 TL, 10.000 TL ve üzerinde olanlara 7.500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor.

Yapı Kredi'ye uluslararası piyasalardan 880 milyon dolar kaynak - Son  Dakika Ekonomi Haberleri | NTV Haber

EK PROMOSYONLAR SIRALANDI!

Yapı Kredi Bankası tarafından emeklilere yönelik ek promosyon ödemeleri de gerçekleştiriliyor. Bu ek promosyon ödemeleri tamamen farklı şartlara bağlı oluyor. Buna göre şu ek promosyon ödemelerini tüm emekli müşteriler alabiliyor:

-2 adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda emekli müşterinin maaşının tutarına bakılmaksızın 500 TL ek nakit ödül veriliyor.
-Yapı Kredi Bankası’ndan kredi kartı çıkarıp 500 TL de harcama yapan emekli müşterilere ek 1.000 TL tutarında nakit promosyon ödemesi yapılıyor.
-Yapı Kredi Bankası’ndan en az 25.000 TL ihtiyaç kredisi kullanan emekli müşterilere 500 TL daha ek nakit promosyon veriliyor.
-Yapı Kredi Bankası’nın emekli maaş promosyonu kampanyasına dahil olan emekliler 3 ay boyunca 2.000 TL ek para alabiliyorlar ve buna 3 ay boyunca herhangi bir şekilde faiz uygulanmıyor.

Memur ve emekli maaşlarına zam oranları belli oldu - Dünya Gazetesi

Tüm emekli gelişmelerinden anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;