Yapı Kredi Bankası duyurdu: 30 Kasım'a kadar başvuru yapana faizsiz 15 bin TL ihtiyaç kredisi nakit avans

Yapı Kredi Bankası duyurdu: 30 Kasım'a kadar başvuru yapana faizsiz 15 bin TL ihtiyaç kredisi nakit avans

Yapı Kredi Bankası, 30 Kasım tarihine kadar başvuru yapan vatandaşlara faizsiz 15 bin liralık ihtiyaç kredisi nakit avans vereceğini duyurdu. Peki başvuru nasıl yapılacak?

Bankalar 10 Kasım 2023 0
Yapı Kredi Bankası duyurdu: 30 Kasım'a kadar başvuru yapana faizsiz 15 bin TL ihtiyaç kredisi nakit avans

Kasım ayı kampanyası başladı: Başvuru yapana faizsiz 15 bin TL ihtiyaç kredisi nakit avans verilecek.

Yapı Kredi Bankası tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bankaya başvuru yapan vatandşalara faizsiz 15 bin liralık nakit avans verileceği, kampanyanın 30 Kasım 2023 tariihne kadar geçerli olacağına yer verildi. Bu tarihe kadar başvuru yapanlar kampanyadan faydalanabilecek.

Yapı Kredi Bankası resmi sayfası üzerinden konu ile ilgili yapılan açıklamaya baktığımızda bankanın 18 yaşından büyük ilk defa müşterisi olacak kişilere sağlayacağı kampanyada tüm başvuru sürecinin cep telefonları üzerinden yapılabileceğine yer verildi. Peki başvuru nasıl yapılacak?

Başvuruya ilişkin yayınlanan açıklamaya baktığımızda 30 Kasım 2023 tarihine kadar banka resmi sayfasında başvur umerkezi altında yer alan Kredi Kartı WEb başvuru formu üzerinden ilerleyerek bireysel kart başvurusu yapabilir, süreci tamamladıktan sonra Yapı Krediye ilk defa müşteri olacaklara kart kampanyasından faydalanabileceksiniz. Sadece bu şekidle yapılacak başvurularda faizsiz 15 bin lira nakit avans verilecek. Diğer yöntemlerle açılan hesaplar bu kampanyadan faydalanamayacak.

Yapı Kredi resmi sayfasıkredi kartı web başvur uformu üzerinden başvuru yaparak bireysel kart başvurusu yapan ve banka müşterisi olan kişiler, değerlendirme sonrası kartlarının kullanıma açılması ile birlikte söz konusu kampanyadan faydalanabilecek. Kampanyaya tanımlanan kredi kartı açıldıktan sonra 7 gün içinde 15 bin lira tanımlanacak.

Kampanyada vade sayısı 6 olarak açıklandı. 15 bin lira faizsiz nakit avans kampanyasından faydalanmak ve ihtiyaçlarını faizsiz şekilde şimdiden alarak kazanç elde etmeyi isteyen vatandaşlar, kullanım sonrası ayda 2 bin 500 TL ödeme yaparak çektikleri 15 bin lirayı 15 bin lira olarak bankaya geri ödeyecek.

Başvurular bankanın resmi sayfası kredi kartı başvuru kısmından yapılabilecek.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;