Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR ile sürekli işçi alımı yapacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR ile sürekli işçi alımı yapacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sürekli işçi alımı yapacak.

İŞKUR İlanları 23 Ocak 2023 16:39 0
Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR ile sürekli işçi alımı yapacak

Vakıflar Genel Müdürlüğü İŞKUR ile sürekli işçi alımı yapacak.

Vakıflar Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sürekli işçi alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınmaya başladı. İşte kontenjan dağılımı ve başvuru detayları...

Kontenjan Dağılımı Nedir?

Vakıflar Genel Müdürlüğü  Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğüne bağlı satış şubelerinde olmak üzere Parakende Gıda Satış Elemanı alımı yapacak olup kontenjan dağılımı şu şekilde;

Başvuru Şartları Nedir?

  • Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.
  • Adayların başvurunun son günü itibarıyla duyuru ve ekinde yer alan tabloda talep edilen genel ve özel şartlara haiz olmak.
  • Son başvuru tarihi itibarıyla 31 yaşından gün almamış olmak.  
  • Başvuruların başlama tarihinden önce Ankara için müracaat edecekler Ankara İli, Altındağ İlçesi, İstanbul için müracaat edecekler İstanbul ili, Üsküdar ilçesinde ikamet ettiğine dair belge sunmak. (Buna dair belge sunacaklardır.)

KPSS Şartı

ÖSYM tarafından 2022 yılında yapılan KPSS P93 sınavına girmiş ve en az 60 puan almak.

Eğitim Şartı

Üniversitelerin Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, Ticaret ve Yönetim, İşletme Yönetimi, Yönetim, Sevk ve İdare, Pazarlama, Pazarlama ve Satış, Satış Yönetimi, Piyasa Araştırmaları ve Pazarlama, Satış ve Reklam Yönetimi, Mağaza İşletmeciliği, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi, Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler ön lisans mezunu olmak.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvurular, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinden 23.01.2023 - 27.01.2023 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

Yerleştirme ve Sonuçların Duyurulması

Türkiye İş Kurumunca KPSS’ye göre belirlenen ve sözlü sınava girmeye hak kazanarak sözlü sınavı kazananların isim listesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü internet sitesinde (www.vgm.gov.tr)  ilan edilecek olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Sözlü Sınav İçin Müracaat Edeceklerden İstenen Belgeler

  • ÖSYM  2022 yılı KPSS Sonuç Belgesi
  • Nüfus Cüzdanın aslı veya tasdikli sureti.
  • Diploma aslı veya tasdikli sureti.
  • Adli sicil belgesi.
  • Askerlik durum belgesi.
  • Başvuruların başlama tarihinden önce Ankara-Ulus satış şubesi için müracaat edenlerin Ankara ili Altındağ ilçesi, İstanbul-Üsküdar satış şubesi için müracaat edenlerin İstanbul ili Üsküdar ilçesinde ikamet ettiğine dair belge.

Belge Teslimi ve Kontrol Tarihi

Yer      : Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü

Tarih   : 07.02.2023

Posta ile gönderilen evraklardan doğacak aksaklıklardan ve gecikmelerden Kurumumuz sorumlu olmayacaktır. Evraklarını eksik dolduran veya evrakların arasında eksik evrak bulunan adayların başvuruları ile ilgili sorumluluk tamamen adayların kendilerine ait olacaktır.

Sözlü Mülakat Tarihi

Yer      : Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü

Tarih   : 14.02.2023

Saat     : 10:00

İletişim Bilgileri

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü  

Cennetayağı Mahallesi İstasyon Caddesi No: 47 Edremit/BALIKESİR

Telefon           : 0 (266) 373 1174 -1356

Fax                  : 0 (266) 3731329 

Finans7.com I Ankara

Yorumlar (0)

Seç