Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Müjdesi!

Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Müjdesi!

Kredi ihtiyacı olan vatandaşlara müjde Vakıfbank'tan geldi! Vakıfbank, 3 ay ertelemeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi müjdesini verdi! İşte kredinin detayları...

Kredi 12 Kasım 2023 0
Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Müjdesi!

Türkiye’de nakit sıkışıklığı içerisinde kalanların akıllarına ilk gelen çözüm yolu kamu bankalarından ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Bu şekilde nakit sorunlarını aşabileceklerini düşünenlerin önemli bir kısmının tercihi Vakıfbank oluyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilere sağlanan imkanlar yeniden belirlendi. Vakıfbank’a başvuru yapan müşterilere sağlanacak olan imkanlar açıklandı.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında müşterilere sağlanan fırsatlar açıklandı. Müşteriler bu kamu bankasına başvuru yapmaları durumunda 24 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Çoğu banka ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerin karşısına limit sınırlaması ile çıkarken Vakıfbank tüm sınırları kaldırdı.

Sahte para nasıl anlaşılır? İşte sahte parayı anlama yöntemleri - Genel -  Ekonomist

Vakıfbank müşterileri yüksek limitli ihtiyaç kredileri de talep edebiliyorlar. Ancak bankaların hemen hemen tamamı 70.000 TL’nin üzerinde ihtiyaç kredisi kullandırmıyorlar. Merkez Bankası’nın bazı kısıtlamaları ile bu uygulama yapılırken Vakıfbank bunun dışında kalmayı tercihe diyor. Bu yolla müşteriler limit kısıtlamasına uğramadan ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisi çekerken BDDK’nın talimatlarına göre bunu yapabiliyorlar. Bu talimatlar ihtiyaç kredilerinin azami vade sürelerini belirliyor. Bu kapsamda müşteriler 36 aya kadar vade ile 50.000 TL’ye kadar tutarlarda ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki krediler için ise en fazla 24 aya kadar vade uygulanabiliyor. 100.000 TL üzerindeki ihtiyaç kredileri ise en fazla 12 ay vadeli olarak uygulama yapılabiliyor.

VakıfBank, 3 ay için 3 milyar TL net kar açıkladı

Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi çekecek müşterilere sağladığı önemli imkanlardan birisi de 3 ay taksit erteleme oluyor. Bu imkanı kullanacak olan müşteriler kredi çektikten sonra ilk 3 ay taksit ödemesi yapmıyorlar. Ödemesiz dönem sona erdikten sonra kredi taksitleri ödenmeye başlanıyor. Bu imkanı müşteriler tercih etmeleri halinde kullanabiliyorlar. İstemeyen müşteriler 3 ay erteleme imkanından yararlanmıyorlar.

100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Vakıfbank müşterileri ihtiyaç kredisi çekmeleri halinde aylık yüzde 3,95 oranında kredi faizi ile karşılaşıyorlar. Bu kredi faizi ile yapılan hesaplamaya göre 24 ay vadeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi için bankaya aylık 7.342 TL kredi taksiti ödeniyor. Kullanılan bu kredinin toplam maliyeti ise 176 Bin TL'yi buluyor.

vakifbank-ihtiyac-kredisi.jpg

Tüm kredi gelişmelerinden anında haberdar olmak için ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;