Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

VakıfBank, kredi fırsatlarını duyurmaya devam ediyor! Açıklanan son müjdeye göre; 3 ay ertelemeli 100.000 TL ihtiyaç kredisi verilecek! İşte kredinin ve haberin detayları...

Kredi 19 Ara 2023 0
Vakıfbank'tan 3 Ay Ertelemeli 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

2023 senesinin son günleri yaşanırken vatandaşlar yılbaşı alışverişi telaşına düşerken yılın son kredi fırsatı Vakıfbank sundu.

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada şimdi çek Mart 2024'te öde ihtiyaç kredisi paketinde masrafsız kredi çekme imkanı sunulacağı ifade edildi. 100 bin liraya kadar limit desteği sağlanacak olan kredi paketinde kredi tahsis ücreti alınmazken isteyen kişilere ise ilk taksit ödemesini 3 aya kadar ertelemeli kredi verileceği ifade edildi.

VakıfBank, 3 ay için 3 milyar TL net kar açıkladı

VAKIFBANK'TAN 100.000 TL 3 AY ERTELEMELİ YILBAŞI KREDİSİ!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum diyen kişilere yönelik olarak yeni paketini açıklarken "Masrafsız kredi mi olur? Neden olmasın… Hem uygun faiz oranı olsun hem de dosya masrafı olmasın istiyorsanız bu kredi tam size göre. Kredi kullanımı için, VakıfBank Mobil-Başvurular altında yer alan “Masrafsız İhtiyaç Kredisi Başvurusu” menüsünü kullanabilir ya da size en yakın VakıfBank şubesini ziyaret edebilirsiniz." denilerek ihtiyaç kredisi için mobil bankacılık üzerinden de başvuru yapılabileceğini ilan etti.

masrafsiz-kredi.jpg

Masrafsız kredi paketi hakkında yapılan açıklamada "Bankamız gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. VakıfBank kredi politikaları kapsamında başvuruları serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir. VakıfBank kampanya süresini ve kampanya süresince; faiz oranını ve kredi koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kredi taleplerinde kefil ön koşulu aranmamakla beraber şubelerimiz gerekli durumlarda kefil talep edebilirler. Detaylı bilgi almak için en yakın şubemize uğrayabilir ya da 0850 222 0 724’ü arayabilirsiniz. VakıfBank kampanya koşullarında, kredi politikaları kapsamında müşteri bazlı değişiklikler yapabilir" denilerek gerekli görüldüğü durumlarda bankanın kefil talep edebileceği ifade edildi.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranı ise başvuru yapan kişinin kredi notuna göre belirlenecek olup düşük kredi notu olan kişilere ne yazık ki yüksek faiz oranı ile borçlanma imkanı sunulmaktadır.

Tüm kredi kampanyalarından anında haberdar olmak için; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç