Vakıfbank Troy karta nasıl geçilir?

Vakıfbank Troy karta nasıl geçilir?

Vakıfbank Troy ödeme sistemine nasıl geçiş yapılır? Vakıfbank başvuru nasıl yapılır? TROY'a geçiş nasıl olacak?

Bankalar 13 Kasım 2023 0
Vakıfbank Troy karta nasıl geçilir?

Vakıfbank troy karta nasıl geçilir?

Vakıfbank'tan Troy karta geçiş hakkında son dakika açıklaması geldi. Gelen açıklamada Troy kart başvurusu yapmak isteyen, ancak başvurusunu tamamlayamayan bir vatandaşa cevap verildi. Verilen cevaba baktığımızda başvuru yapılarak troy karta geçiş yapılabileceği görülüyor.

Bir müşterisinin troy karta başvuru yapmak ve geçiş yapmak istiyorum şeklinde ilettiği şikayete Vakıfbank tarafından verilen cevap şu şekilde oldu:

"Sayın Müşterimiz, ilettiğiniz başvurunuz Bankamızın inceleme ekiplerine iletilmiştir.

Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılıkta yer alan Bize Yazın bölümünden, www.vakifbank.com.tr internet sitemizde yer alan Bize Ulaşın bölümünden, 0850 222 0 724 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizden ve Şubelerimizden de iletebilirsiniz"

Bunun yanı sıra banka, son günlerde TROY'a geçmek isteyenlere zorluk çıkarılıyor şeklindeki iddialara da cevap verdi ve böyle bir durumun söz konusu olmadığını bildirdi.

TROYA GEÇİŞ İÇİN BAŞVURU YETERLİ

Bu açıklamaya baktığımızda Troy karta geçiş yapmak isteyen vatandaşların bankaya başvuru yaparak bu talebini yerine geitrebileceği ve kartlı ödeme sistemlerinde TROY ödeme sistemine geçiş yapabileceği görülüyor.

TROY ödeme sistemine geçmek için bankanın mobil uygulamasını kullanabilir ya da bankaya başvuru yaparak şubelerden ödeme sisteminizi TROY olarak değiştirebilirsiniz.

Siz troya geçiş yapabildiniz mi? Aşağıdaki yorum kısmından yazarak kadın erkek vatandaşlarla bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Finans7.com | Ankara

 

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç


;