Uraz Kaygılaroğlu'ndan Etek ve Oje Eleştirilerine Cevap Geldi
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Uraz Kaygılaroğlu'ndan Etek ve Oje Eleştirilerine Cevap Geldi

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, gündem olan ojeleri ile ilgili konuştu ve tepkilere cevap verdi.

Yaşam 14 Ekim 2022 13:29 0
Uraz Kaygılaroğlu'ndan Etek ve Oje Eleştirilerine Cevap Geldi

Son dakika haberi: Uraz Kaygılaroğlu'ndna oje açıklaması.

Son dönemlerde yıldızı parlayan, hayat verdiği rollerle adından söz ettiren Uraz Kaygılaroğolu, son olarak Netflix üzerinde yayınlanan Erşan Kuneri adlı dizide rol almıştı.

Ancak Kaygılaroğlu son günlerde oyunlarının yanı sıra tarzı ile daha çok gündem olmaya başladı. Dün asansörde çektirdiği bir fotoğrafı sosyal emdya hesabı hikaye kısmından paylaşan Kaygılaroğlu, siyah oje sürdüğünü öne çıkarmıştı.

Bu görüntüsü sosyal medya üzerinde çokça konuşulan Kaygılaroğlu, kendisine bu konuda gelen tepkilere şu şekilde cevap verdi:

ÖNCE SLİP MAYO SONRA ETEK

"Önce slip mayo giymişim, sonra İskoçya'nın yöresel eteğini giymişim, ara ara tırnaklarıma oje sürüyormuşum, ne yapmaya çalışıyormuşum, insanlara kötü örnek oluyormuşum... 10 yaşımda saçımı oksijenli suyla da açardım, 13-15 yaşımda sanırım kulağımı deldirmiştim, 16-17 yaşlarımda sonradan pişman olup üzerine başka dövmeler yaptırdım."

BEN BÖYLE BİRİYİM, ÇALMADIM ÇIRPMADIM

Böyle biriyim ben ama bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım, eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım, kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım.

SADECE İŞİMİ YAPTIM

Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. sadece ve sadece işimi yaptım. İyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım.

TARZIMI DEĞİL İŞİMİ SUNUYORUM

Öncelikle tarzımı tavrımı değil, işimi beğeninize sunuyorum. Tabi bunların hepsi göreceli şeyler, beğenip beğenmemek çok kişisel saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası...

İLLA BİR YANIMI ÖRNEK ALACAKSANIZ GÜZEL YÖNLERİM VAR

Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim eğer illa da bir yanımı örnek almanız gerekirse insan olarak güzel yanlarım var, onlara da göz atabilirsiniz.

KARARI BEN VERİRİM

İş hayatımda bugüne bu tırnaklarımla kazıya kazıya geldim. O yüzden onları ne şekilde, ne renkte kullanacağıma da ben karar vereceğim. Hadi işiniz gücünüz rast gitsin."

FİNANS7.COM | ANKARA

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç