Ünlü Sanatçı Demet Akalın'ın bindiği tekne battı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ünlü Sanatçı Demet Akalın'ın bindiği tekne battı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın içinde bulunduğu tekne Muğla'nın Bodrum ilçesinde marinanın iskelesine çarparak battı.

Haberler 25 Ağu 2023 16:40 0
Ünlü Sanatçı Demet Akalın'ın bindiği tekne battı

Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın bindiği tekne battı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın içinde bulunduğu tekne Muğla'nın Bodrum ilçesinde marinanın iskelesine çarparak battı. Ölümden dönen ve yüzünden yaralanan şarkıcı, "Saniyeler içinde battı. Nasıl sağ çıktım anlamıyorum. Verilmiş sadakamız varmış" dedi.

"ÇOK KÖTÜ BİR TEKNE KAZASI YAPTIK"

Instagram hesabından yazılı bir paylaşım yapan şarkıcı, "İyiyiz, çok büyük bir kaza atlattık tekneyle gelmek isterken. Alnım şiş" dedi. 

"HAYAL MEYAL HATIRLIYORUM..."

Daha sonra video yayınlayarak yaşadığı korku dolu anları anlatan Akalın, şu ifadeleri kullandı: 

"İyiyim merak etmeyin, bir tek yüzümde böyle bir şişlik var suratımda. Çok kötü bir tekne kazası yaptık. Tekne iskeleye girdi. Ben aslında gece böyle şeyleri kullanmam ama 20 dakikada gideriz diye... Tekne saniyeler içinde battı. O tekneden nasıl sağ çıktık algılayamıyorum yani. Verilmiş sadakamız varmış. Arabayla geldik konserimi yaptım insanlar beni beklemiş gitmemiş. Bir sitemim olacak. Ambulans çağırdık ama gelmedi baya. Kaç kere arandı hayal meyal hatırlıyorum. Bir arkadaşımızın parmakları ezildi bir eczane yardım etti. Yalıkavak Marina'da iskeleye bir ışık koysaydınız keşke de insanlar böyle kaza yaparak travma yaşamasaydı. Teknelere servis yapan bir bot tesadüfen gelerek bizi kurtardı. O çocuklardan Allah razı olsun."

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç