Ünlü Ekonomist Tunç Şatıroğlu Açıkladı: Satmayın, Alın!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ünlü Ekonomist Tunç Şatıroğlu Açıkladı: Satmayın, Alın!

Piyasa ile ilgili yaptığı analizlerle çoğu kişinin takip ettiği isim olan Tunç Şatıroğlu, altın piyasasını değerlendirdi! İşte haberin detayları...

Altın 7 Mayıs 2024 0
Ünlü Ekonomist Tunç Şatıroğlu Açıkladı: Satmayın, Alın!

Altın piyasasındaki hareketlilik devam ederken, müjdeyi piyasanın güvenilir ismi açıkladı.

Altın piyasasındaki hareketlilik devam ederken, uzmanlardan yatırımcıların merakla beklediği açıklamalar da gelmeye devam ediyor. Gram altın için 3.000 lira seviyelerinin hedeflenmesi, yatırımcının dikkatini çeken önemli bir gelişme olarak ön plana çıkıyor.

Altın fiyatları bugün ne kadar? Gram altın, çeyrek altın kaç TL? 25 Ekim  2023 - Sözcü

Son olarak, yaptığı yorum ve tahminlerle dikkat çeken ekonomi uzmanı Tunç Şatıroğlu’ndan, yatırımcıyı mutlu edecek değerlendirme geldi. Şatıroğlu’nun analizlerine göre, altın fiyatlarındaki sabit seyir kısa bir süre devam edebilir, fakat uzun vadede yükseliş trendi hakim olacak. Bu da, altına yatırım yapmayı düşünenler ile mevcut yatırımcıları dikkatli olmaya yönlendiriyor.

FİYAT BELİRLEYİCİLERİ YİNE DEĞİŞMEYECEK

Altın piyasasındaki hareketliliği FED faiz indirim kararları, jeopolitik riskler ve Çin’in altın talebindeki artış belirliyor. Şatıroğlu’nun değerlendirmesine göre, bu faktörlerin etkisi altın fiyatlarının yönünü belirlemeye devam edecek gibi duruyor.

Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi! Atın resmen uçuşa geçecek, gram  altın 1650 TL olacak - Ekonomi Haberleri

Ayrıca Tunç Şatıroğlu, altın yatırımının uzun soluklu bir süreç olduğunu hatırlatarak, yatırımcıların bu konuda bilinçli hareket etmesi gerektiği konusunda da uyarıyor.

Paylaşılan bu haber Finans7.com tarafından yatırım tavsiyesi değildir!

Altın, dolar, euro ve borsanın günlük durumlarından anında haberdar olmak istiyorsanız; ücretsiz olan mobil uygulamamızı indirebilirsiniz:

Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com I Yusuf Akıncı I Ankara
Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç