Ülker'den Personel Alımında Devrim: Tecrübe Şartı Kaldırıldı İşte İş İlanları Başvuru Ekranı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ülker'den Personel Alımında Devrim: Tecrübe Şartı Kaldırıldı İşte İş İlanları Başvuru Ekranı

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker yaptığı son dakika açıklamasında personel alımlarında tecrübe şartının artık kaldırıldığını söyledi.

İş İlanları 9 Ekim 2022 10:05 0
Ülker'den Personel Alımında Devrim: Tecrübe Şartı Kaldırıldı İşte İş İlanları Başvuru Ekranı

Ülker'e personel alımında tecrübe şartı kaldırıldı.

Ülker'den persone lalımı hakkında son dakika açıklaması geldi. Capital, Ekonomist ve StartUp dergileri tarafından düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde (UEZ) “Geleceğe Hazırlık: Yeni Nesil Yatırımlar, Çözümler ve Fırsatlar” başlıklı panele katılan ve burada açıklamalarda bulunan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ülker, global rekabette hak ettiği veri alabilmesi adına gençlere ve fırsat eşitliğine daha fazla önem verilmesi gerektiğini söyledi.

Dünyada fark yaratabilecek temel unsurlardan biri insanın merkeze konulacağı sistem olduğunu söyleyen Ülker, "Özellikle gençlerimize daha fazla fırsat tanımamız gerekiyor. Hızlı adapte olan, hızlı öğrenen genç bir nüfusumuz var. Yıldız Holding’de bu gerçekten yola çıkarak, şirketlerimizde gençlere daha fazla yer açabilmek adına ‘tecrübe’ şartını ortadan kaldırdık. Ayrıca kadınların ekonomiye daha fazla katılımının önünü açmanın da son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu nedenle Yıldız Holding Kadın Platformu liderliğinde tüm şirketlerimizde kadınların daha görünür olması ve yöneticilik pozisyonlarında daha fazla kadın çalışana fırsat tanıyabilmeyi hedefliyoruz" ifadelerini kullandı.

Veri bilimine yapılan yatırımların şirketlerin geleceğine yönelik büyük bir önem sağladığını bildiren Ülker, “Veriyi doğru analiz edebilmek, bizim gibi şirketler için giderek daha önemli hale geliyor. Bizler Yıldız Holding’de çalışanlarımıza veri bilimi alanında değer katacak önemli atılımlar gerçekleştirdik. Veri biliminde uzman profesyonelleri, şirketimizin orta kademe yöneticileriyle ortak projelerde bir araya getirerek, kurum içi uzmanlığı artırdık. Veri bilimi konusunda bizleri heyecanlandıran bir diğer projemiz de ‘Global Veri Yönetimi Yönetişimi’ projesi oldu. Bu proje sayesinde Yıldız Holding’in tüm dünyaya yayılan şirketlerindeki bilgi ağını ve büyük verisini, birbiriyle etkileşim kuracak şekilde tasarlamak istiyoruz. Yıldız Holding ve şirketlerinin performansını, etkileşimde olduğu tüketicilerin davranışlarını, marka gelişimlerini yakından takip edebilecek bir alt yapı oluşturduk. Böylece daha kapsamlı analizlerle veriyi daha sağlıklı kılabilecek, yönetebilecek bir konuma geleceğiz.” ifadelerini kullandı.

YILDIZ HOLDİNG PERSONEL ALIMI BAŞVURU SAYFASI

Yıldız Holding personel alımına başvuru yapacak adayların aşağıdaki adreslere giderek müracaatını yapması gerekmektedir.

Başvuru sayfası: https://www.kariyer.net/is-ilanlari?fpi=29208&hc=T

Başvuru sayfası: https://www.linkedin.com/company/yildizholding/jobs/?originalSubdomain=tr 

Kadın erkek diğer adaylarla bilgi alış verişi için TIKLA TAKİP ET

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç