Ulaştırma Bakanlığı Personelleri ve PTT AktifBank Promosyonuna Zam İçin Harekete Geçildi

Ulaştırma Bakanlığı Personelleri ve PTT AktifBank Promosyonuna Zam İçin Harekete Geçildi

Son dakika haberi: Ulaştırma Bakanlığı personellerinin promosyonuna zam ve PTT promosyon güncellenmesi için talepler Ulaştırma Bakanına iletildi.

Bankalar 22 Kasım 2022 20:22 1
Ulaştırma Bakanlığı Personelleri ve PTT AktifBank Promosyonuna Zam İçin Harekete Geçildi

Ulaştırma Bakanlığı personelleri ve PTT promosyonu hakkında son dakika açıklaması geldi.

Ulaştırma Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerinde banka promosyonu gündeme geldi. Cumhuriyet Halk Partisi Muğla Milletvekili Burak Erbay Ulaştırma Bakanlığı'nın bünyesinde bulunan personeller ile PTT'nin verdiği promosyon hakkında güncelleme açıklamasında bulundu. 

Promosyon miktarının muhakkak güncellenmesi gerektiğini söyleyen Erbay, bu konuda yaşanan sıkıntıları Ulaştırma, Haberleşme ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'na iletti.  Burak Erbay yaptığı son dakika açıklamasında konu ile ilgili, "Yine, bize iletildi , Ulaştırma Bakanlığı personelinin promosyon güncellemesiyle ilgili bir sıkıntı var, bu konuda personel arkadaşların beklentisi var; onları iletmek istiyorum" ifadelerini kulland ve Ulaştırma Bakanlığı'nın promosyonlarının güncellenmesi gerektiğini söyledi.

Öte yandan Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren PTT'nin de promosyonu güncellemesi gerektiği ifade edildi. Konular Bakan Karaismailoğlu'na iletildi. 

Sizce promosyon kaç TL olmalı? Aşağıdaki yorum kısmından yazın.

CEVAP BEKLENİYOR

Önümüzdeki günlerde promosyon ile ilgili cevap gelmesi bekleniyor. Promosyon cevabı gelince haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

Android için >>> TIKLAYIN

İOS için >>> TIKLAYIN

Huawei için >>> TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (1)

Seç


Ziyaretçi 4 Gün Önce
PTT promosyonu neden verilmiyor