Ucuza uçak bileti almak isteyenler dikkat:: Pegasus yüzde 40 indirimli uçak bileti kampanyası başladı
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Ucuza uçak bileti almak isteyenler dikkat:: Pegasus yüzde 40 indirimli uçak bileti kampanyası başladı

Pegasus tarafından yapılan açıklamada yüzde 40 ucuza uçak bileti kampanyasının başladığına yer verildi.

Finans Magazin 29 Ara 2023 17:43 0
Ucuza uçak bileti almak isteyenler dikkat:: Pegasus yüzde 40 indirimli uçak bileti kampanyası başladı

Son dakika: Pegasus'tan indirimli uçak bileti.

Pegasus Havayolları tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamaya baktığımızda Pegasus, yüzde 40 indirimli uçak bileti satışına başladı. 29 ile 30 Aralık tarihlerinde uçak bileti alacak vatandaşlar, alacakları uçak biletini yüzde 40 indirimli satın alabilecek.

"Pazartesiden perşembeye yurt içi %40 indirimli uç!
Biletlerini 31 Aralık 2023 tarihine kadar flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından al, 6 Şubat-3 Nisan 2024 tarihleri arasında Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri vergiler hariç %40 indirimle yurt içinde uç" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında bilet satışlarının bugün başladığı ve yarına kadar devam edeceğine yer verildi.

NEREYE UÇUŞLAR İÇİN GEÇERLİ?

Pegasus'tan bir açıklama geldi ve alınacak biletler için duyuru ile detaylar şu şekilde:

·       Satış Tarihi: 29-31 Aralık 2023 (Türkiye yerel saatine göre 29 Aralık 2023 saat 08:25’ten itibaren 31 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar satışın, ödemenin ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

·       Uçuş Tarihi: 6 Şubat-3 Nisan 2024 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 6 Şubat 2024 saat 00:01’den itibaren 3 Nisan 2024 saat 23:59 tarihine kadar olan Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe yurt içi uçuşlarında geçerlidir.)

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

·       Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe günü olan yurt içi uçuşları (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

·       Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç %40 İndirim (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

·       İndirim oranı: İndirim oranı, seyahat edilecek hat için görüntülenme anında geçerli a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedeli’nden oluşan Taşıma Ücreti üzerinden hesaplanacaktır. Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulamasından “Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe Yurt İçi %40" butonuna tıklandığında, söz konusu indirim bilete yansıyacaktır.

·       Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

·       Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilirler.

·       Kampanyadan bebek yolcular (0-2 yaş) yararlanamaz. Kampanyadan çocuk misafirlerimiz ise 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak faydalanabilir.

·       İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. İç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·       Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·       Kampanya kapsamında düzenlenen tüm biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

·       Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

·       Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç