Üç Çocuğunu Öldüren Babanın İfadesi Ortaya Çıktı: İçime Bir Şeyler Oldu!
Finans7 Haber
Bizi Takip Edin
App Store Google Play

Üç Çocuğunu Öldüren Babanın İfadesi Ortaya Çıktı: İçime Bir Şeyler Oldu!

Bursa'da iki çocuğunu bıçakla, bir çocuğunu da boğarak öldüren babanın ifadesi ortaya çıktı! İşte haberin detayları...

Haberler 30 Mayıs 2024 0
Üç Çocuğunu Öldüren Babanın İfadesi Ortaya Çıktı: İçime Bir Şeyler Oldu!

Bursa'da çocuklarından iki çocuğunu bıçaklayarak, bir çocuğunu da boğarak öldüren Murat Kılıç'ın ifadesi ortaya çıktı. Baba Kılıç, "Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum" dedi.

Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Çamlıca Mahallesi Bağlar Sokak'ta dün 4 katlı apartmanın bodrum katında oturan, evlerde boyacılık yapan Metin Kılıç, kızları Zeynep (11) ve Aslı Kılıç'ı (6) bıçaklayarak, oğlu Muhammet Ali Kılıç'ı (3) ise boğarak öldürdü. Eşi G.K.’nin bir yıl önce psikolojik sorunları olduğu belirtilen Murat Kılıç’ı terk edip, 3 çocuğuyla birlikte Erzurum’a ailesinin yanına gittiği ifade edildi.

Murat Kılıç'ın polisteki ifadesinde, "Eşim beni terk ettikten sonra bir süre yalnız yaşadım. Bir ay önce Erzurum'a gidip çocuklarımı alarak Bursa'ya döndüm. Bazı günler kızlarım ve oğlumu Yavuz Selim Mahallesi'nde oturan anneme teslim ediyordum. Salı günü de çocuklarımı yine anneme bıraktım. Çarşamba günü aldım.

Evimizde, simit, poğaça alarak kahvaltı yapıyorduk. Masanın üzerinde duran bıçağı görünce içime bir şeyler oldu. Sonra, kızlarımı rastgele bıçaklayarak öldürdüm. Oğlumu ise boğdum. Kendime zarar verecektim. Bunu başaramadım. Sonra, polise giderek teslim olmaya karar verdim" dediği öğrenildi.

Cenazeleri Bursa Adli Tıp Kurumu'na kaldırılan kardeşlere otopsi yapıldı. Zeynep ve Aslı Kılıç'ın vücudunda çok sayıda bıçak darbesi tespit edildi. Murat Kılıç'ın emniyetteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Yorumlar (0)
Seçili Yorum Avatarı

Seç