Türkşeker işçi alımı başvuru tarihleri ve kılavuzu açıklandı

Türkşeker işçi alımı başvuru tarihleri ve kılavuzu açıklandı

Türkiye Şeker Fabrikaları 613 işçi alımı başvuru duyurusu geldi ve başvuru tarihleri ile detaylarına yer verildi. İşte ilan bilgileri.

KPSS'siz Personel Alımı 8 Eylül 2023 11:24 0
Türkşeker işçi alımı başvuru tarihleri ve kılavuzu açıklandı

Türkşeker 613 işçi alımı ilanı yayınlandı.

Şeker Fabrikalarına 613 işçi alımı duyurusu geldi. Gelen son dakika açıklamasında başvuruların 11 Eylül 2023 tarihinde İŞKUR üzerinden alınacağına yer verildi. Biz de bu yazımızda işçi alımına dair başvuru bilgilerine yer verdik.

"Şirketimizdeki Şeker Fabrikalarında Ortaöğretim mezunu kampanya ve mevsimlik işlerde her yıl 6 ay çalıştırılmak üzere toplam 613 Geçici İşçi alımı yapılacaktır" başlığı ile yayınlanan son dakika açıklamasında işçi alımı başvuru bilgilerine şu şekilde yer verildi:

1- Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

2- Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi Türkiye İş Kurumu’nun internet sitesinden 11.09.2023 tarihinden itibaren öğrenilebilecektir.

3- Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablolar ilişiktedir. İlanen duyurulur.

KADRO DAĞILIMI, ALIMIN YAPILDIĞI İLLER VE MEZUNİYET ŞARTI

BAŞVURU TARİHLERİ AÇIKLANDI: NASIL YAPILACAK?

İlana başvurular 11 Eylül 2023 tarihinde İŞKUR üzerinden alınacak. Başvuru ekranı açıldığında bildirimle haberdar olmak için aşağıdaki linklerden mobil uygulamamızı ücretsiz indirin
Android için > TIKLAYIN
İOS için > TIKLAYIN
Huawei İçin > TIKLAYIN

Finans7.com | Ankara

Yorumlar (0)

Seç