Türkiye'de Saç Ektirme İspanya'da Film Oldu!

Türkiye'de Saç Ektirme İspanya'da Film Oldu!

Türkiye’nin saç ektirme konusundaki ‘uluslararası ünü’, İspanya’da bir komedi filmine konu oldu.

Haberler 11 Ağu 2022 21:31 0
Türkiye'de Saç Ektirme İspanya'da Film Oldu!

Türkiye’nin saç ektirme konusundaki ‘uluslararası ünü’, İspanya’da bir komedi filmine konu oldu. 2022 yapımı filmin yönetmeni Nacho G. Velilla oldu. Bu hafta gösterime girecek 'Por los pelos' adlı filmde 3 erkeğin özgüven hikayesi anlatılıyor. 

Filmin senaryosuna göre Juanjo, Sebas ve Rayco milyonlarca başka erkek gibi saç dökülmesinden ötürü özgüven kaybı yaşar. Rayco bir reggaeton şarkıcısıdır. Saç probleminin daha az takipçiye ve daha az konsere neden olabileceğinden endişelidir. 

Juanjo ise kozmetikten hoşlanan ve kel bir adamla evli olmanın kendisini yaşlandırdığını düşünen Inma ile evlenene kadar kelliğini asaletle taşımış kırk yaşında korkak bir adamdır. 

Öte yandan Sebas, doğal saç peruğu kullanmaktadır. Eski karısının yeni eşine kızları "baba" demeye başlamıştır ve bu yüzden bu kişiden hoşlanmaz ancak onun "harika saçları" ile rekabet etmesi gerektiğini düşünür. 

Bu şekilde bu üç kişi Türkiye'de düşük maliyetli saç ektirme operasyonu için yola çıkar. Ancak bu seyahat sorunlarının başlarının üstünde değil, içlerinde olduğunu keşfedecekleri bir maceraya dönüşür.

Yorumlar (0)

Seç